سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مردی که ساندویچ چیز برگر خود را در موزه گذاشت + عکس

مردی که ساندویچ چیز برگر خود را در موزه گذاشت + عکس

یک مرد ایسلندی که در سال 2009 از اغذیه فروشی مک دونالد یک ساندویچ چیز برگر خریده بود این ساندویچ را نخورد و پس از 6 سال، در سال 2015 به موزه ایسلند واگذار کرد. یک ایسلندی چیزبرگری را نشان داد که شش سال قبل از رستوران «مک دونالد» خرید.

 

«هرتور اسماپاسون» ساکن ایسلند، چیزبرگری را نشان داد که در سال 2009 در آخرین روز کار شبکه اغذیه فروشی «مک دونالد» در کشور خود در یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای آن خریداری کرده است.

 

خاطر نشان می‌شود ظاهر این چیزبرگر پس از 6سال تقریبا تغییر نکرده و فقط رنگ گوشت در آن در مقایسه با سابق روشن‌تر شده است. مرد ایسلندی، چیزبرگر«مک دونالد» را که در یک پاکت پلاستیکی قرار دارد، به موزه ملی کشور خود واگذار کرده است.

 

هرتور اسماپاسون افزود: من شنیده بودم که ساندویچ‌های مک دونالد هیچگاه از بین نمی‌روند و تصمیم گرفتم این را امتحان کنم.

 

 

منبع: فارس

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن چند مدل فست فود رژیمی طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن آموزش درست کردن کوکوی پیازچه طرز تهیه پاستیل در خانه مخصوص کودکان آموزش آبمیوه مخصوص گرما دستور پخت کیک خوشمزه قلب مخصوص روز ولنتاین آموزش درست کردن کتلت آلمانی روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی