سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جالب ترین درخت کریسمس انسانی

جالب ترین درخت کریسمس انسانی

مردم دنیا ایده هایی خارق العاده دارند به تازگی یک درخت کریسمس با چینش زیبای انسانی ساخته شده است. رکورد قبلی تشکیل بزرگترین درخت کریسمس انسانی با 1982 شرکت کننده سال گذشته به نام آرژانتین ثبت شده بود.

جالب ترین درخت کریسمس انسانی

هندوراس با تشکیل بزرگترین درخت کریسمس انسانی در اوایل این ماه رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کرد. این درخت کریسمس انسانی از 2945 نفر که متشکل از داوطلبان و کارکنان دولت بودند در تگوسیگالپا پایتخت این کشور تشکیل شده است. شرکت کنندگان با لباس هایی به رنگ سبز و قرمز درخت کریسمس را تشکیل دادند و عده ای با لباس زرد ستاره های آویزان از درخت را ایجاد کرده بودند.

 

پس از ثبت این رکورد در کتاب رکورد های جهانی گینس رییس جمهور هندوراس خوان اورلاندو هرناندز گفت : هندوراس کشوری است که صلح را دوست دارد و می خواهد با صلح زندگی کند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکته های اساسی برای خوش طعم شدن خورشت ها طرز تهیه چای زرچوبه و خواص آن آموزش درست کردن سان شاین کلاسیک آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل هویج را به خاطر داشتن صدها خواص بخورید آموزش آش شوید باقلا مربای گیلاس را چگونه درست کنیم؟ آموزش درست کردن کدو با آویشن آموزش درست کردن برنج به سبک ایتالیایی طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان روش درست کردن املت مرغ آموزش درست کردن شیرینی کاسترد