سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زنی که عکس خود و نامزدش را روی تی شرت شوهرش چاپ کرد

زنی که عکس خود و نامزدش را روی تی شرت شوهرش چاپ کرد

زنی که عکس خود و نامزدش را روی تی شرت شوهرش چاپ کرد و به خیال خود با این کار شوهرش را از نگاه دختران مصون کرده است. این زن آنقدر شوهرش را دوست دارد که وی را مجبور به پوشیدن تی شرتی کرده که عکس خودش و او روی آن چاپ شده است.

 

برخی شهروندان می گویند تی شرت به خودی خود نظر دختران را جلب می نماید و ممکن است پوشیدن آن همه گیر شود.

 زنی که عکس خود و نامزدش را روی تی شرت شوهرش چاپ کرد

ازدواج آغاز زندگی مشترک دو انسان عاشق است.آنها دوست دارند برای همیشه پیوند زناشویی مستدام بماند. رمز استحکام روابط احترام متقابل و انجام وظایفی است که بر عهده هر زوج نهاده شده است.مرد در تلاش برای کسب روزی خانواده و در کنارش خانم نهایت سعی خود را می نماید تا کانون خانواده را گرم نگه دارد.آنها دوست دارند شوهرانشان را برای همیشه برای خود نگه دارند.مبادا در این بازار مکاره روزگار مرد گاهی بلغزد و از طراط مستقیم زندگی دور گردد.

 

خانم 20 ساله تصمیم گرفته به روش متفاوت شوهرداری کند. او در یک اقدام خجالت اور تی شرت خاصی برای شوهر طراحی نمود و وی را مجبور نمود انرا در کوچه و بازار بپوشد.قسمت عجیب داستان آنجاست که خانم برای اینکه سایر دختران بازار را از شوهرش دور نماید روی لباس، تصویر خود و نامزدش را چاپ کرده و جمله”من فقط نامزدم “ابی”را دوست دارم!از بقیه دختران شهر “ابیزا” متنفرم!پس لطفا به من فکر نکنید!” را رویش نوشته است.

زنی که عکس خود و نامزدش را روی تی شرت شوهرش چاپ کرد

لئون شوهر خانم و پدر تنها فرزند خود می گوید:در ابتدا با خود می گفتم ایا خانم من واقعا در کارش جدی است یا هدفش خنداندن افراد است. وی می افزاید خانم به من پیشنهاد نمود لباس طراحی شده اش را بپوشم.اما اکنون که به ان فکر می کنم انرا کار مضحکانه ای بیش نمی بینم.برخی شهروندان می گویند تی شرت به خودی خود نظر دختران را جلب می نماید و ممکن است پوشیدن آن همه گیر شود.من از این کار خنده ام می گیرد. نامزدم ابی تنها دختری است که من به او علاقه دارم و او خودش هم این را می داند.

 

 

 

منبع: دیلی خبر

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن رست بیف مکزیکی با مصرف روزانه یک گلابی 30 سال بیشتر عمر کنید طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی روش درست کردن و طبخ استیک سوخاری آموزش طبخ آبگوشت گیاهی آموزش درست کردن باقلوای بادام آموزش درست کردن انار پلو ویژه شب چله خواص انواع مختلف تخمه برای بدن خواص بی نهایت میوه بلوط آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا فواید و خواص خوردن عسل با لیمو ترش روش تهیه و طبخ قورمه سبزی گیاهی