سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

قبیله ای که مردانش شبیه تمساح هستند

قبیله ای که مردانش شبیه تمساح هستند

در یک قبیله عقب افتاده مردان خود را شبیه تمساح می کنند. مردان این منطقه با ایجاد برش‌های عمیق روی پوست کمر و شانه خود سبب ایجاد زخم‌هایی می‌شوند که این زخم‌ها به تدریج به پوست تمساح شباهت پیدا می‌کنند.

 

این کار یک اقدام آیینی به‌ شمار می‌آید که در آن پوست کمر پسران با تیغ‌های تیز به صورت عمیق بریده می‌شود و سپس روی این زخم‌ها خاکستر برخی گیاهان و گل و لای رودخانه گذاشته می‌شود و این زخم‌ها پس از بهبود مانند فلس تمساح خواهند شد و به باور مردم این قبیله با این اقدام عجیب پوستشان با روح تمساح تقدس می‌یابد.

 

تغییر ظاهر پوست بدن با ایجاد زخم‌های عمیق و با ظاهری شبیه پوست تمساح بر کمر مردان ساکن نزدیکی رودخانه سپیک چیزی مانند پوشیدن یک لباس سنتی است!

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش هایی برای خوشمزه ترشدن ماهی دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری طرز تهیه و دستور پخت پیتزا قیفی در منزل آموزش درست کردن پنیر پیتزا طرز تهیه بستنی میوه ای رژیمی در خانه آموزش درست کردن شیرینی کره ای عصرانه خاکشیر و فواید مهم آن برای دختران حفظ تراکم استخوان با مصرف گوجه فرنگی آموزش درست کردن شیرینی قارچی آموزش درست کردن خمیر سمبوسه در خانه آموزش پخت جوجه کباب تابه ای با روشی ساده طرز درست کردن بورک با برگ کلم