سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پیام تبریک روز ولنتاین به سبک ملوانان نیروی دریایی

پیام تبریک روز ولنتاین به سبک ملوانان نیروی دریایی

پیام تبریک روز ولنتاین به سبک ملوانان نیروی دریایی را در عکس زیر مشاهده می کنید. در این روز خاص و عاشقانه هر کسی به سبک خودش این روز را به غشقش تبریک می گوید. خدمه ناوشکن نیروی دریایی به روش متفاوت روز ولنتاین را به خانواده هایشان تبریک گفتند.

پیام تبریک روز ولنتاین به سبک ملوانان نیروی دریایی

خدمه ناو شکن رویال پس از بازگشت از ماموریت 9 ماهه فیلیپین با نوشتن جمله”من شما را دوست دارم”در عقب ناوشکن خود سعی نمودند پیام تبریک روز ولنتاین را به خانواده های خود ارسال نمایند.فرمانده  ناوشکن اقای جیسون هنیگان می گوید:

 

ما ثابت کرده ایم که ناوشکن ما کشتی جنگی توانایی است اما بدون پشتوانه خانواده ها ملوانان نمی توانند به نحو احسن کارها به سرانجام رسانند.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه چای سرد (آیس تی) در منزل روش درست کردن لیموناد هندوانه و کیوی آموزش تصویری درست کردن کالباس در خانه آموزش طبخ حلیم گوشت آموزش درست کردن چیپس خرمایی در خانه + خواص طرز تهیه سالاد مدیترانه ای رژیمی روش درست کردن پای بوقلمون طرز تهیه ‏کمپوت آناناس خوشمزه در منزل چگونه گوشت را خوش طعم کنیم؟ آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی تخم بلدرچین سرشاز از مواد مغذی طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی