سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زن گدایی که با ایده زیر دامنی برای زنان میلیاردر شد

زن گدایی که با ایده زیر دامنی برای زنان میلیاردر شد

این زن جوان که پیش از این و از اول عمرش یک گدا زاده بود با ایده دوخت و تولید زیر دامنی برای زنان به یک شرکت تولیدی لباس میلیاردر شد.

 

او این ایده را با شركتهای زیادی مطرح كرد و در نهایت یك شركت از این ایده استقبال كرده و او در 29 سالگی توانست 5000 دلار پس انداز كند این اولین قدم او به دنیای میلیاردر شدن بود. او الان موسس یك بنیاد خیریه است و همچنین یك بورس تحصیلی برای آكادمی اپرا وینفری در افریقای جنوبی در نظر گرفته است كه مبلغ آن ا میلیون دلار است.

 

لباس زیری كه از زیر دامن پیدا باشد برای خانمها یك معضل است و این خانم كه سارا بلیكلی نام دارد و اهل فلوریداست با حل این مشكل یك میلیارد خود ساخته شد.به گزارش سماتک او اولین زنی است كه در سن41 سالگی یك میلیاردر خود ساخته شده است او در ابتدا یك فروشنده دوره گرد محصولات ورزشی بود و در امتحان ورودی دانشگاه هم دو بار رد شده بود.
 
 
او همیشه به این فكر میكرد كه چیزی كه وی احتیاج دارد هنوز ساخته نشده است. یك شب و در یك مهمانی او به ایده جالبی دست پیدا كرد استفاده از زیر دامنی كه هم بدن را لاغر تر نشان دهد و هم لباس زیر خانمها را از دیده شدن حفظ كند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن بادمجان با سس ماست ویژه سفره افطار طرز تهیه ی غذای راحت و خوشمزه ریزوتو مرغ و قارچ طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز ترفندهای رستورانی برای خوشمزه و نرم تر شدن جوجه کباب مصرف برنج های قهوه ای رنگ مفید است یا مضر؟ 10 ماده غذایی سرشار از فیبر طرز درست کردن پاستیل خانگی طرز درست کردن سیر ترشی شمالی در خانه طرز تهیه چای زعفران به طرق مختلف آموزش درست کردن شیک نوتلا طرز تهیه و روش درست کردن رولت توت فرنگی ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا