سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کار خداپسندانه زن نیکوکار برای کودکان فقیر + عکس

کار خداپسندانه زن نیکوکار برای کودکان فقیر + عکس

کار خداپسندانه یک زن نیکوکار برای کودکان فقیر و بی سرپرست تعداد زیادی از کودکان جهان را در کریسمس امسال خوشحال خواهد کرد. به گزارش سماتک  به لطف بانوی نیکوکار کارول ساچمن، کریسمس امسال برای کودکان بی‌خانمان نیویورکی رنگ و رویی تازه‌تر خواهد داشت.

 

وی هر سال برای کودکان پرورشگاهی اسباب‌بازی می‌خرید اما به‌تازگی پس‌ازآنکه متوجه شد مغازه اسباب‌بازی‌فروشی هادسون در نزدیک خانه‌اش یک ماهی است تعطیل کرده، فکری تازه به ذهنش رسید و با خود گفت چرا این‌همه وسیله درون آن باید خاک بخورند.

کار خداپسندانه زن نیکوکار برای کودکان فقیر + عکس

بنابراین با پیشنهادی عالی مغازه را خرید و با همکاری داوطلبانه‌ی لیز هافمن، مدیرعامل برنامه‌ی موسسه غیرانتفاعی Free Arts NYC و آنتونیو رودریگز، هماهنگ‌کننده بخش خدمات اجتماعی شهر ایده خیرخواهانه خود را عملی و تمام وسایل درون آن را وقف کودکان بی خانمان شهر کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

سلفی جنجالی آنجلینا جولی با هوادار فقیرش

 

درگذشت مرد میلیونری که فقیرترین شهروند آلمان بود

 

همه چیز درباره 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آشنایی با خاصیت های درخت کنار و میوه اش آموزش غذای خوشمزه  خاگینه کدو سبز طرز تهیه نان کره ای نمکی ویژه کریسمس چگونه در خانه کیک بستنی درست کنیم؟ آموزش درست کردن سوپ چربی سوز روش های اصولی پخت گوشت به شکل های مختلف طرز تهیه دمنوش به تقویت کننده اعصاب و روان پیتزاهای خوشمزه ای که در دنیا سرو می شوند ماده های غذایی نشاط آور طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی