الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

چهره این زن از دختر 17 ساله اش جوانتر است (عکس)

چهره این زن از دختر 17 ساله اش جوانتر است (عکس)

چهره یک زن میانسال از دختران دوقلوی 17 ساله اش جوانتر است. به گزارش سماتک شاید چنین پدیده هایی بسیار نادر باشد که چهره مادر با دخترش برابری داشته باشد یا حتی جوان تر هم باشد.

 

بتازگی عکسی جالب از سه زن زیبا سوژه کاربران فضای مجازی شده است . به گزارش سماتک دختر جوان و زیبای 17 ساله ای عکسی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و هزاران بار شیر شد و جنجال آفرید .

چهره این زن از دختر 17 ساله اش جوانتر است (عکس)

سماتک: ماجرا ازین قرار بود که یک دختر نوجوان عکسی از خودش در کنار خواهر دوقلویش و مادرشان منتشر کرده است که سوژه جهانی شده است.  عکسی خانوادگی که کایلان ماهومس در حساب توییتر به اشتراک گذاشت تعجب هزاران کاربر اینترنتی را برانگیخت.

 

او با انتشار این عکس نوشت: «من، خواهر دو قلو و مادرم».هزاران کاربر توییتر که با دیدن این عکس که به نظر می رسد سه دختر هم سن و سال هستند شگفت زده شده بودند این عکس را به همراه سوال «به نظر شما کدام مادر است؟» در توییتر به اشتراک گذاشتند.

 

عکس کایلان ماهومس به فاصله کوتاهی بعد از انتشار، 50 هزار لایک گرفت و 30 هزار بار از طرف کاربران به اشتراک گذاشته شد.کایلان با انتشار مطلبی دیگر به پرسش هزاران کاربر کنجکاو پاسخ داد و نوشت: «زنی که در سمت چپ تصویر کت سیاه به تن دارد مادرم است».

 
 

مطالب مرتبط:

 

چهره زنان معروف هالیوود با آرایش ساده و غلیظ

 

تغییر چهره زنان عرب برای رانندگی در عربستان + تصاویر

 

مرد عرب پس از 30 سال چهره زنش را دید

 

دختر 18 ساله ای که چهره اش مثل پیرزن 118 ساله است (عکس)

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری