سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل

شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل    بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل کدامند؟ خیلی ها دوست دارند در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل نمایند از این رو ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین دانشگاه های جهان را برای ادامه تحصیل به شما معرفی نماییم با ما همراه باشید.   از بین ۱۰۰۰ […]

مدل های جدید و زیبای کیک عروسی

مجموعه : گوناگون
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
طلایی و باشکوه 
این کیک شکلاتی بسیار پیچیده می باشد .چرا که از بالا تا پائین آن ،گل های زیبای طلایی آویزان شده است و رنگ طلایی که برای این مدل کیک و هم چنین گل های رز طلایی که برای آن استفاده شده است باعث گردیده تا این مدل کیک بسیار با شکوه به نظر برسد. 
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
کیک حلزونی
برای این مدل کیک از یک طرح خاصی که حلزونی می باشد استفاده شده است.این مدل کیک بسیار مناسب با مجالس عروسی می باشد چرا که کلا سفید رنگ بوده و برای عروسی بسیار زیبا است.
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
صورتی و لوکس
این مدل کیک بسیار لوکس و کلاسیک می باشد چرا که از یک رنگ صورتی بسیار خاص  و همچنین گل های رز بسیار زیبا برای تزئین آن استفاده شده است.
 مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
مدل پارچه ای به رنگ عاج فیل
این کیک چهار لایه با طرح پارچه می باشد که به صورت برجسته روی آن چین خورده و پلیسه شده است. از این پارچه ی شکلاتی روی آن گل های نیلوفر درست شده است و در نهایت روی یک پایه ی چوبی سیاه رنگ قرار داده شده است .
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
کیک سفید ستنی
این کیک همانطور که بسیار ساده می باشد از ظرافت خاصی هم برخوردار است.این کیک چهار طبقه با گل های نارنجی شکری تزئین شده است و دورتادور آن هم با این گل های زیبا پر شده است و به زیبایی آن افزوده گردیده است. 
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
کیک رنگی
این مدل کیک عروسی ترکیبی از سه رنگ سبز و زیتونی و کرم می باشد .طوری که هر طبقه به صورت لایه های رنگی می باشد.در هر طبقه یک لبه ایجاد شده است و در نهایت گل های زیبایی که شکری هم هستند و با ترکیبی از همین رنگ ها می باشد روی آنها قرار گرفته شده است و در آخر روی یک پایه ی سفید رنگ قرار گرفته شده است .دورتادور این کیک با شمع هایی زیبا تزئین شده است.
 مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
کیکی با ارکیده ی سبز
این کیک سفید رنگ بسیار ساده با گل هایی از ارکیده ی سبز روشن تزئین شده است و در نهایت روی هر لایه هم شکوفه های زیر و زیبایی که بسیار هم خوش طعم می باشند چسبانده شده است .
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی

 
جعبه ی هدیه
این مدل کیک به مانند یک جعبه هدیه درست شده است و لایه ی رویی آن با خامه ی آبی رنگ تزئین شده است و داخل آن و هم چنین روبان آن از خامه ی سفید طعم دار شده است .این کیک بسیار زیبا و شیک درست شده و درنهایت روی یک سینی مربعی و ساده قرار داده شده است.
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
  
کاکائویی و صورتی 
رنگ های تشکیل شده برای این کیک از شکلات قهوه ای وصورتی می باشد و باید گفت این مدل کیک بسیار کلاسیک بوده و دورتادور آن هم با گل های رز تزئین شده است.
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی
 
طبقات گرد 

این کیک چهار طبقه به صورت گرد گرد روی یکدیگر قرار گرفته اند و در نهایت دور هر طبقه یک روبان سبز بسته شده است و روی هر روبان هم یک گل شکری با ترکیبی از رنگ های کرم و سبز قرار گرفته شده است.
مدل های جدید و زیبای کیک عروسی

 
 
 
 
 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی غذاهای سنتی و پر انرژی برای ماه رمضان طرز تهیه سالاد رژیمی سيب درختی فواید و خواص گیلاس طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی بهترین خواص طبیعی عسل آموزش درست کردن پنكيک كدو حلوايی آموزش درست کردن شیک نوتلا خواص تخم هندوانه آموزش طرز پخت مرغ شکم پر آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل خواص ادویه کاری و فواید آن برای بدن