سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل

شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل    بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل کدامند؟ خیلی ها دوست دارند در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل نمایند از این رو ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین دانشگاه های جهان را برای ادامه تحصیل به شما معرفی نماییم با ما همراه باشید.   از بین ۱۰۰۰ […]

با مشهورترین پله برقی های جهان آشنا شوید

مجموعه : گوناگون
با مشهورترین پله برقی های جهان آشنا شوید

پله برقی مارپیچ در شهر توکیوی ژاپن با طول 12s  متر یکی دیگر از شگفتی‌های معماری در زمینه تولید پله برقی است که به خاطر صرفه جویی در مکان به شکل منحصر به فرد تولید شده است.

پله برقی مشهور دیگر در کلمبیا قرار دارد که چسبیده به دامنه کوه است و باعث صرفه جویی در مسیر پیاده‌روی افراد از 35 دقیقه به 5 دقیقه شده است.

 

با مشهورترین پله برقی های جهان آشنا شوید

 

گفتنی است یکی دیگر از پله برقی‌های عجیب دنیا در کشور اتریش است که برای استراحت و حرکت دوچرخه سوارها تعبیه شده است.

 

با مشهورترین پله برقی های جهان آشنا شوید

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند از جمله دیگر پله برقی‌های جالب پله برقی مشهور در شهر هنگ کنگ است که طولی معادل 800 متر دارد و حرکت بر روی آن 20 دقیقه طول می‌کشد.

 

با مشهورترین پله برقی های جهان آشنا شوید

 

کوتاه‌ترین پله برقی نیز به طول 83 سانتی‌متر در کشور ژاپن وجود دارد و صاحب رکود است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی غذاهای سنتی و پر انرژی برای ماه رمضان طرز تهیه سالاد رژیمی سيب درختی فواید و خواص گیلاس طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی بهترین خواص طبیعی عسل آموزش درست کردن پنكيک كدو حلوايی آموزش درست کردن شیک نوتلا خواص تخم هندوانه آموزش طرز پخت مرغ شکم پر آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل خواص ادویه کاری و فواید آن برای بدن