سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل

شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل    بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل کدامند؟ خیلی ها دوست دارند در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل نمایند از این رو ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین دانشگاه های جهان را برای ادامه تحصیل به شما معرفی نماییم با ما همراه باشید.   از بین ۱۰۰۰ […]

جالب ترین کلاه دوربین دار مخصوص گرفتن عکس سلفی

مجموعه : گوناگون
جالب ترین کلاه دوربین دار مخصوص گرفتن عکس سلفی

جالب ترین کلاه دوربین دار مخصوص گرفتن عکس سلفی به جهان معرفی شد. این کلاه همچنین مجهز به نرم افزارهای مخصوص بوده و افراد می توانند هنگام تهیه عکس انرا با استفاده از فیس بوک و انستگرام با سایر کاربران فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

 

جوان 20 ساله روش تازه در گرفتن عکس سلفی به دنیا معرفی نموده است.وی با استفاده از کلاه لبه بلند و تجهیز ان به گوشی تبلت این امکان را به افراد می دهد از زوایای مختلف بهترین عکس سلفی را از خود بگیرند.

 

در واقع کلاه سلفی قابلیت چرخش 360 درجه دارد و افراد می توانند انرا در بهترین پوزیشن قرار داده و تصویر مورد نظر خود را تهیه نمایند.آقای کریستین کووان سان لوئیس با همکاری شرکت فن اوری تایوانی این کلاه را اختراع نموده است.

 

به گزارش پایگاه سماتک این کلاه همچنین مجهز به نرم افزارهای مخصوص بوده و افراد می توانند هنگام تهیه عکس انرا با استفاده از فیس بوک و انستگرام با سایر کاربران فضای مجازی به اشتراک بگذارند.قیمت ان 599 پوند می باشد.قبلا هنرمندانی همچون لیدی گاگا و ریتا اورا مشابه کلاه به سر کرده اند.

 

جالب ترین کلاه دوربین دار مخصوص گرفتن عکس سلفی

جالب ترین کلاه دوربین دار مخصوص گرفتن عکس سلفی

 

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن پاستا لوله ای خواص و مضرات پسته برای بدن انسان آموزش درست کردن کیک لامینگتون خواص درمانی و مضرات فلفل سیاه خواص سیر و آنچه باید درباره سیر بدانید خواص و فواید گیاه بامیه برای بدن انسان طرز درست کردن فراستینگ در 10 دقیقه طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی طرز تهیه تارت بادام شیرینی خوشمزه ایرانی میوه های خشک چه تاثیراتی بر سلامتی ما میگذارند؟ طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان آموزش درست کردن باقلوای یزد