سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل

شناسایی بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل    بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل کدامند؟ خیلی ها دوست دارند در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل نمایند از این رو ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین دانشگاه های جهان را برای ادامه تحصیل به شما معرفی نماییم با ما همراه باشید.   از بین ۱۰۰۰ […]

خانه ای فوق مدرن با اتاق های چرخشی و آویزان در تهران

مجموعه : گوناگون
خانه ای فوق مدرن با اتاق های چرخشی و آویزان در تهران

خانه ای فوق مدرن با اتاق های چرخشی و آویزان در تهران در تابستان اتاق ها می توانند بازتر شده، نور بیشتری به داخل ساختمان بیاید و فضای تراس نیز گسترده تر شود. اما در زمستان اتاق ها می توانند بسته تر شوند تا ساختمان گرم تر شود. 

 

این خانه در سبک مدرسه هاگوارتز هری پاتر که برای جادوگران جوان ساخته شده بود، اتاق ها می چرخیدند، به داخل ساختمان می آمدند یا می توانستند به سمت خیابان آویزان شوند ساخته شده است.  خانه هفت طبقه شریفی ها در تهران، دارای یک سالن بدنسازی و استخر است. اما آنچه که این خانه را متمایز و فوق العاده ساخته این است که تنها با فشار دادن یک دکمه، سه اتاق نهارخوری، پذیرایی و اتاق کار می توانند به چرخش دربیایند، نور به داخل فضا بیاید و یک فضای تراس ایجاد شود. چرخش هر اتاق نسخه مخصوص به خود را داراست.

خانه ای فوق مدرن با اتاق های چرخشی و آویزان در تهران

طراحی خانه بر اساس طراحی خانه های سنتی ایران انجام گرفته است؛ خانه هایی که دارای هردو فضای زمستانی و تابستانی و منعکس کننده تفاوت آشکار درجه حرارت فصل های مختلف بودند. در تابستان اتاق ها می توانند بازتر شده، نور بیشتری به داخل ساختمان بیاید و فضای تراس نیز گسترده تر شود. اما در زمستان اتاق ها می توانند بسته تر شوند تا ساختمان گرم تر شود.

 

خانه دارای دو زیرزمین است. در یکی سالن بدنسازی و در دیگری امکانات تفریحی دیگری مانند میز بیلیارد قرار گرفته است. طبق اول مخصوص پارکینگ و محل زندگی سرایدار است. طبقه اول و دوم با داشتن آشپرخانه، اتاق نشیمن و فضای پیانو، فضای اصلی خانه هستند. دو اتاق خواب و حمام ، یک آشپزخانه و فضای بیشتر نشیمن، در دو طبقه بعدی و بالاتر قرار گرفته اند.

 

سخنگوی نکست آفیس می گوید: خانه با نیازهای ساکنانش سازگار شده است. با توجه به اینکه مهمان باشد یا خیر، اتاق مهمان را در طبقه دوم می توان با توجه به اهداف تغییر کاربری داد. به طور مشابه اتاق کار یا نهارخوری می توانند با توجه به خواسته های ساکنان تغییر کنند. به دلیل وجود این سبک در این خانه همواره وجود حالات متفاوت  فصلی یا دریافت نور امکتن پذیر است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

انواع عسل طبیعی و خواص درمانی عسل های مختلف روش درست کردن بستنی طالبی آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت طرز تهیه ترشی زردآلو و هلو خانگی آموزش غذای سنتی قیمه ریزه نخودچی غذای اصیل اصفهانی چگونه یک پیتزای متفاوت بپزیم؟ نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی برخی از خواص زیره آموزش ساده درست کردن دمپختک آموزش اصولی و نحوه تهیه سالاد برنج قهوه ای