الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

4 نکته مهم برای داشتن یک روز پر انرژی

مجموعه : پزشکی و سلامت
4 نکته مهم برای داشتن یک روز پر انرژی

بدنتان را آب بندی کنید
آب ماده حیات است و هیچکس را پیدا نمی کنید که بخواهد با این جمله مخالفت داشته باشد. این جمله می تواند دلیلی برای استفاده از آب باشد. همیشه یک شیشه یا لیوان آب روی میزتان داشته باشید و هر چه بیشتر از آب استفاده کنید. بدنتان باید آب لازم برای فعالیت های خودش داشته باشد و همچنین آب فواید جانبی بسیار زیادی هم دارد. یکی از کوچکترین آن ها کمتر کردن بوی دهان است که خودش می تواند در روابط اجتماعی شما اثر بخش باشد.

 

خواب تمیز داشته باشید
داشتن یک خواب تمیز و راحت می تواند نوید بخش یک روز بسیار عالی باشد. نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید قبل از خواب رعایت کنید اما متخصصان به دو نکته تاکید بیشتری دارند. قبل از خواب کم غذا خوردن می تواند بسیار مهم باشد و همچنین قبل از اینکه وارد تخت خواب شوید بینی خودتان را خالی کنید. نزدیک به 70 درصد از افرادی که شب ها بینی خودشان را خالی می کنند خواب راحت تری دارند.

 

ناهار را زیاد نخورید
هنگام ناهار به خاطر فشار کاری صبح، بسیاری از کارمندان به دنبال خوردن ناهار هستند و در این موقع نیز میزان بسیار زیادی از مواد را می خورند. این باعث می شود تا بعد از ناهار حس خواب آلودگی بدی به شما وارد شود و شما از انجام کارهای خودتان باز بمانید. سعی کنید غذاهای کم با کالری بالا بخورید تا معدتان سنگین نباشد.

 

صبحانه عالی داشته باشید
بعد از یک خواب خوب، صبحانه می تواند انرژی لازم برای کل روز را وارد بدن شما کند. اگر هر روز یکسری مواد غذایی تکراری را می خورید از فردا چیز جدیدی را برای صبحانه امتحان کنید شاید انرژی بیشتری برای شما فراهم کند و بتوانید روز بسیار سرحال تری را داشته باشید.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری