الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

برای جلوگیری از افسردگی از این گیاهان استفاده کنید

برای جلوگیری از افسردگی از این گیاهان استفاده کنید

افسردگی بیماری جدی است که این روزها متآستفانه بسیار زیاد شده است. ما با استفاده از تحقیقاتی که کرده ایم به این روش ساده و راحت دست یافتیم که اگر بخواهیم از افسردگی جلوگیری کنیم از گیاهانی که ضد این بیماری است استفاده کنیم و خیالمان را هم راحت کنیم که اصلا ضرر ندارد این نوع گیاهان. در ادامه مطلب از این گیاهان که خواص بسیار خوبی در این زمینه دارند را برای شما ذکر کرده ایم.

 

 گیاهان دارویی می‌تواند در پیشگیری از بیماری  افسردگی موثر باشد.

 

افسردگی منشا بسیاری دارد که گیاهان دارویی می‌تواند در پیشگیری از این بیماری موثر باشد.

 

مینایی متخصص طب سنتی درباره گیاهان ضد افسردگی گفت: در فصل بهار و تابستان یکی از ترکیباتی که برای درمان افسردگی می‌توان استفاده کرد روغن گل محمدی است که استعمال آن بر روی پوست موجب شادابی آن می‌شود.

 

مینایی افزود: نحوه استفاده از روغن گل محمدی به این صورت است که ابتدا آن را بر روی دستمال شوینده بدن همراه با سفید آب مخلوط کرده و بر روی پوست استعمال می‌کنیم و پس از شستشو بدن را با صابون می‌شوییم از این طریق تمام فضولاتی که بر روی پوست قرار گرفته دفع شده و شادابی را به انسان هدیه می‌کند.

 

وی تصریح کرد: تجمع فضولات بر زیر پوست موجب یکی از دلایل افسردگی فرد است که استحمام با این روش موجب دفع و بر طرف شدن آن می‌شود و روغن گل محمدی به دلیل معطر بودن فرد افسرده را درمان می‌کند.

 

مینایی افزود: یکی دیگر از مواردی که برای افسردگی مناسب است استفاده از روغن بنفشه است که نحوه تهیه و مصرف آن مانند گل محمدی است.

 

وی ادامه داد: خوردن عرق بید مشک همراه با خاکشیر خون‌ساز است و سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و مهار کننده افسردگی است .

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری