سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خوردن گردو برای مردان ضروری است

مجموعه : رژیم و تغذیه
خوردن گردو برای مردان ضروری است

خوردن روزانه چند عدد گردو برای آقایان مفید است. گردو از سرطان های مردانه مانند سرطان پروستات جلوگیری می کند.  گردو در کاهش اندازه تومور پروستات در موش بسیار موثر است و آقایان با مصرف روزانه چند عدد گردو می توانند از این سرطان پیشگیری کنند.

 

یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه کالیفرنیا دیویس نشان می دهد رژیم غذایی غنی از گردو یا روغن گردو می تواند رشد سرطان پروستات را کند کند.

 

 محققان می گویند اجزای گردو و محتوای امگا 3 آن فواید زیادی برای سلامتی آقایان دارد، این مطالعه، که در مجله پزشکی مواد غذایی منتشر شده است، اشاره می کند که مطالعات قبلی نشان داده اند که مصرف آجیل  با کاهش عوامل خطر بیماری های قلبی عروقی و همچنین سرطان همراه است.
 

مطالعه سال 2013، به عنوان مثال، نشان داد که مصرف روغن گردو منجر به افزایش عملکرد رگ های خونی و حذف کلسترول اضافی از بدن می شود و محققان از این مطالعه تازه، به رهبری دانشمند و تحقیقات تغذیه پل دیویس ارتباط عمیق بین سرطان پروستات و مصرف گردو را کشف کردند.
 

 یکی از مطالعات قبلی  نشان داده است که گردو در کاهش اندازه تومور پروستات در موش بسیار موثر است و آقایان با مصرف روزانه چند عدد گردو می توانند از این سرطان پیشگیری کنند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن فیله سالمون کیک های اسفنجی را با ژله تزیین کنید آموزش درست کردن دسر پان اسپانیایی خواص گوشت مرغ طرز تهیه دسر توت فرنگی خامه ای آموزش درست کردن دسر تیرامیسو طرز درست کردن شیرینی تَر شکلاتی در منزل آموزش درست کردن پیتزا رژیمی طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا روش درست کردن نوشیدنی تابستانی (چای وانیلی با یخ) آموزش درست کردن بلو چیز کیک خوردن سبزیجات باعث می شود سیستم امینی بالا رود