الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

تسکین سردرد با این خوراکی های خوشمزه

مجموعه : رژیم و تغذیه
تسکین سردرد با این خوراکی های خوشمزه

اگر سرتان مدام درد می گیرد بهتر است به جای خوردن قرص های عارضه داری همچون ژلوفن و ایبوپروفن از برخی خوراکی های خوشمزه استفاده کنید. تسکین سردرد با این خوراکی های خوشمزه میسر می شود.

 

سردردتان را با روش های طبیعی درمان کنید
وقتی سردرد می گیریم ساده ترین کار ممکن این است که قرص بخوریم. اگر در تلاش هستید که از مسکن ها استفاده نکنید، ما به شما کمک می کنیم درد را با راه حل های طبیعی دور کنید.

 

سیب زمینی برای جلوگیری از سردرد
سیب زمینی سرخ کرده را از سرتان بیرون کنید و به جایش سیب زمینی آب پز استفاده کنید. غذاهایی که سرشار از پتاسیم هستند می توانند مانع سردرد های شدید شوند، و سیب زمینی پخته همراه با پوستش حاوی 600 میلی گرم پتاسیم است.

 

درمان سردرد با موز
با استفاده از موز می توانید ترکیبی از پتاسیم و منیزیم را با هم مصرف کنید. خواص آرامش بخش منیزیم برای کاهش فشار یک سردرد بسیار کمکتان می کند.

 

درمان سردرد با هندوانه
بیشتر وقت ها که درگیر سردرد هستید، ممکن است در واقع بدنتان کم آب شده باشد. میوه ی آبداری مانند هندوانه علاوه بر تامین آب می تواند باپتاسیم و منیزیم سردردتان را بهبود ببخشد.

 

آناناس برای تسکین سردرد
آناناس تازه نیز می تواند به تسکین سردرد کمک کند. آنزیم طبیعی بروملین، سالهاست که به عنوان مسکن درد شناخته می شود. آناناس خواص ضد التهابی نیز دارد که به کاهش سردرد کمک می کند.

 

خیار سردردتان را خوب می کند
درست مانند هندوانه خیار نیز به تامین آب بدن کمک می کند. 95 درصد خیار را آب تشکیل می دهد، به همین دلیل انتخابی بسیار مناسب برای چنین مواقعی است.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری