الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

سریعترین نوع و سبک آرایش مخصوص صبح

مجموعه : آرایش صورت
سریعترین نوع و سبک آرایش مخصوص صبح

بسیاری از خانم های جوان و شاغل با طولانی شدن آرایش صبحگاهی خود مشکل دارند و دلیل عدم وجود وقت کافی دوست دارند که خیلی زود به آرایش دلخواهشان برسند. سماتک در اینجا سریعترین نوع و سبک آرایش مخصوص صبح را به شما آموزش می دهد.

 

هنگامی که اسم صبح می آید ممکن است به یاد یک فنجان چای یا قهوه ی داغ افتاده و خوشحال شوید ولی ممکن است ترس از این که چگونه صبح آرایش کنید و به محل کار خود بروید لذت چای و قهوه را از یادتان ببرد. البته لازم بذکر می باشد که آرایش صبح نباید حتما کامل و هفت قلم باشد بهتر است کمی ملایم تر و کم رنگ تر باشد.

 

1. سعی کنید رژ لب رنگ دلخواه خود را همیشه آماده جلوی آینه قرار دهید و صبح که بیدار شدید پس از شستن صورت خود ، یک کرم مرطوب کننده رنگی به پوست صورت خود بمالید و رژ لب را بزنید ودیگر هیچ لوازم آرایشی استفاده نکنید ، این آرایش، یک آرایش کامل برای صبح شما به حساب می آید وشما را زیبا و جذاب خواهد کرد.

 

2. روش دیگر برای انجام یک آرایش سریع صبحگاهی این است که فقط یک کرم ضد آفتاب رنگی به پوست خود بزنید و سپس از یک رژگونه و یک سایه ای که رنگ آن نزدیک به رنگ رژ گونه ی شما باشد استفاده کنید و با همین آرایش که حتی ممکن است کم تر از 3 دقیقه زمان ببرد می توانید براحتی از منزل خارج شوید.

 

3. یک روش دیگر این است که ابتدا کرم ضد آفتاب رنگی خود را روی پوست صورتتان بزنید و سپس به کمک یک خط چشم مدادی خط چشم بکشید و یک خط لب نیز روی لب هایتان بکشید و با همین آرایش از منزل خارج شوید.

 

4. اگر از کرم های برنز کننده و تیره استفاده می کنید و اهل آرایش برنزه هستید فقط کافی است که کرم برنز کننده خود را روی پوستتان بزنید و سپس از یک رژلب براق یا یک برق لب رنگی استفاده کنید و با همین آرایش منزل را ترک کنید.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری