الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

کدام خانم ها می توانند از رنگ موی قهوه ای موکا استفاده نمایند

مجموعه : بهداشت مو
کدام خانم ها می توانند از رنگ موی قهوه ای موکا استفاده نمایند

کدام خانم ها می توانند از رنگ موی قهوه ای موکا استفاده نمایند

تناسب رنگ مو با چهره افراد بسیار مهم می باشد شما خانم ها از هر رنگ مویی برای موهایتان استفاده ننمایید در ادامه جزئیات بیشتر کدام خانم ها می توانند از رنگ موی قهوه ای موکا استفاده نمایند را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

نحوه انتخاب رنگ مو باید طوری باشد که شما را زیباتر و جذابتر نماید شما می توانید با استفاده از این ایده بدانید که این رنگ مو برای شما متناسب می باشد در این مقاله ما به شما پیشنهاد های داریم حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید بدانید رنگ مویی مناسب شما هست یا خیر. در این مطلب رنگ موی قهوه ای موکا را بررسی می کنیم و به شما می گوییم چطور از این رنگ به بهترین شکل و مناسب ترین حالت استفاده کنید.

 

رنگ موی قهوه ای موکا یکی از رنگهای جذاب گروه رنگهای قهوه ای است که همانطور که از نامش مشخص است نمایانگر رنگ قهوه موکا است، ترکیبی از شکلات و قهوه – رنگی که به خوبی با رنگهای مختلف چشم و پوست، از پوست روشن گرفته تا تیره و چشم های روشن یا قهوه ای – جور می شود. یکی از دلایلی است که این رنگ بین هنرمندان مشهور هالیوود طرفداران زیادی دارد، همین است.

 

کدام خانم ها می توانند از رنگ موی قهوه ای موکا استفاده نمایند

هنگام انتخاب رنگ موکا می توانید به چند نکته توجه داشته باشید :

شما چشم قهوه ای تیره یا سبز دارید.

رنگ طبیعی موهای شما قهوه ای است و نمی خواهید خیلی تغییر محسوسی در رنگ طبیعی موهایتان ایجاد کنید و فقط می خواهید هایلایتی از یک رنگ چند درجه روشن تر از موهای خود داشته باشید.

 

نمی خواهید برای روشن کردن موهایتان از دکلره استفاده کنید، رنگ موکا می تواند رنگ روشن مناسبی برای شما باشد.

 

می خواهید با رنگ کردن موهایتان شخصیتی کلاسیک در عین حال با ظرافت های زنانه داشته باشید.

 

رنگ موی قهوه ای موکا با رنگبندی های متنوعی در بازار وجود دارد، از رنگهای تیره گرفته تا رنگ موکای روشن

 

رنگ قهوه ای موکای گرم

این رنگ گرمای بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد و گرمایی که در رنگ قهوه ای موکای گرم نهفته است می تواند برای همه رنگ پوست بخصوص پوست های روشن و سرد مناسب باشد و گرمای بیشتری به این چهره ها ببخشد.

 

رنگ موی قهوه ای موکای تیره

این رنگ تیره ترین رنگ در طیف رنگی موکا است که می توان آن را ترکیبی از قهوه و شکلات تلخ دانست که کمی گرمای خنثی می توان در اعماق آن دید.

 

رنگ موی قهوه ای موکای روشن

این رنگ مو، روشن ترین رنگ در طیف رنگی قهوه ای موکا است و برای افرادی که پوستشان رنگی میانه و چشمان عسلی، سبز یا آبی دارند، مناسب است.

 

رنگ موی موکا همراه با هایلایت

رنگ های قهوه ای موکا همراه با هایلایت بسیار جذاب می شود. در کنار این رنگ می توانید هایلایت های زیبایی از رنگهای قهوه ای روشن، کاراملی یا چند درجه روشن تر از همان طیف رنگ به کار ببرید.

 

منبع: banooyeshahr.com

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری