الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ابروهای پهن و طبیعی داشته باشید

مجموعه : بهداشت مو
ابروهای پهن و طبیعی داشته باشید

به تازگی در میان خانم ها ابروی پهن بیشتر مد شده است و اکثر دختران و زنان هالیوودی دیگر دست به ابروهای خود نمی زنند. برای اینکه بتوانید ابروهای پهن و طبیعی داشته باشید این مطلب را دنبال کنید. بعد از دوره‌ی ابروهای نازک دهه 90 میلادی (مثل ابروهای پاملا اندرسون، درو بریمور و کریستینا آگیلرا).

 

حالا موجی از ستاره‌ها مثل کمیلا بل، ریتا اورا، کیرا نایتلی و دمی لواتو و بله، حتی خواهران کارداشیان، مدافعان ابروهای طبیعی و پهن هستند.هیچ چیز خوشحال کننده‌تر از این نیست که دوره‌ی قوس طبیعی ابروها بازگشته است. بخصوص بعد از فهمیدن اینکه متاسفانه چه تعداد از زنان و مردان مجبور به پرداخت هزینه‌هایی بیش از پنج هزار دلار برای پیوند زدن ابرو شده‌اند.

 

این اتفاق به تنهایی کافیست که باعث شود شما بخواهید دیگر بیش از حد از موچین‌ها استفاده نکنید. البته مطمئنا می‌توان گفت گرایش به ابروهای طبیعی و زیبا اتفاق جدیدی نیست. بروک شیلدز، جنیفر کانلی، آدری هپبورن، مدونا، و الیزابت تیلورم، همگی در طول تاریخ سینما و مد، سردمدار ابروهای زیبا و طبیعی بوده‌اند.

 

برای مثال، نمی‌توانیم تصور کنیم ویدئوی vogue مدونا، بدون آن ابروهای کاملا طبیعی و زیبا چگونه می‌شد. این خواننده همیشه اعتقاد داشت که ابروها، مهمترین قطعه‌ی پازل در ساختار صورت هستند. ابروها نه تنها به صورت ما شکل و فرم می‌دهند، بلکه به اعتقاد بسیاری از متخصصین مد و زیبایی، ابروهای پهن‌تر، نشانه‌ای از اعتماد به نفس، قدرت، و بله، جوانی هستند.

 

به همین دلیل است که برند‌های برجسته‌ای همچون آناستازیا بورلی هیلز و بنفیت، امپراطوری‌های خود را روی اصول دفاع از ابروهای طبیعی و پر بنا کرده اند. هر دو کمپانی، همیشه مشتری‌هایشان را تشویق کرده‌اند تا شکل طبیعی قوس ابروهایشان را حفظ کنند. همگی این برند‌ها می‌دانند وقتی حرف از ابروهاست، پهن‌تر و بزرگ‌تر، بهتر است!

 

بریمور و آگیلرا هم به تازگی متوجه این موضوع شده‌اند. البته پاملا اندرسون همچنان نیاز دارد روی خودش کار کند! بعد از تمام بلاهایی که سر ابروهایمان آوردیم، آنها را با موچین برداشتیم، وکس کردیم، بند انداختیم و حتی آنها را نقاشی کردیم، حالا خوش شانس هستیم که ابروهایمان همچنان رشد می‌کنند.

 

حالا وقت این است که کمی به ابروهایمان عشق و محبت، و البته استراحت بدهیم و بگذاریم تا دوباره رشد کنند. ممکن است جرات نداشته باشید خانه را با چند تار موی اضافه ترک کنید، اما مطمئن باشید هیچکس متوجه نخواهد شد، مگر کسانی که به شما می‌گویند چقدر ابروهای جدیدتان خوب بنظر می‌رسد.

 

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری