سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب

مجموعه : مدل مو
آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب

در این نوشته به شما خانم های عزیز روش فر کردن موهای صاف را به صورت تصویری و آسان آموزش می دهیم. این روش بسیار آسان و کم هزینه است و احتیاجی نیست برای فر دادن به موهایتان زمان زیادی وقت بگذارید. شاید تعجب کنید وقتی این جمله را بخوانید: با این روش زمانی که در خواب هستید موهایتان مجعد می‌شود. اگر باور نمی‌کنید به ادامه مطلب بروید و این روش جالب را ببینید.

آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب

آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جورابروش انجام کار را به صورت مرحله به مرحله به شما نشان می‌دهیم. ابتدا یک جوراب بردارید و قسمت انگشتان آن را ببرید. شکل زیر را ببینید.

آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب  حالا جوراب را مانند یک حلقه بپیچانید. (مانند شکل زیر)
آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب  موهایتان را (که خشک است) مانند شکل زیر ببندید. (هر چه می‌توانید بالاتر ببندید.)
آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب  حالا قسمتی از مو را که بسته‌اید، مانند شکل کمی مرطوب کنید.(موهایتان را خیس نکنید! یادتان باشد قرار است این رطوبت تا صبح خشک شود!) بعد از این که چندین بار این روش را امتحان کنید متوجه می‌شوید که مو (برای این روش) به چه میزان رطوبت نیاز دارد. در این مرحله جوراب را در قسمت انتهایی موهایتان قرار دهید. (مانند شکل زیر)
آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب  و مو را به دور آن بپیچید تا به قسمت بالای مو برسید. شکل‌های زیر را ببینید.
آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب

آموزش تصویری فر کردن موهای صاف با جوراب  تمام شد. همان طور که گفتم اگر این روش را قبل از خواب انجام دهید، صبح می‌توانید موهای مجعد داشته باشید. در غیر این صورت باید ۶-۷ ساعت مو را در این حالت قرار‌ دهید و سپس باز کنید.

 
 
 
 
 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی طرز تهیه سالاد پاستا به همراه مرغ آموزش درست کردن ترشی لبو و ترب آموزش طرز پخت مرغ شکم پر طرز تهیه حلیم نذری محرم برای 1000 نفر چگونه فیله مرغ پفکی درست کنیم؟ طرز تهیه آش دوغ روش درست کردن و طرز تهیه بستنی بلوبری بازاری بهترین غذای رژیمی قارچ شکم پر سس کچاپ را خودتان درست کنید (آموزش) طرز تهیه حلوای آلبالو در منزل طرز درست کردن سیر ترشی شمالی در خانه