سفر
قصر شیرین
الفبا

نیم نگاهی به گذشته

سماتک
الفبا

چگونه پوستی شاداب و سالم داشته باشیم؟

مجموعه : زیبایی پوست
چگونه پوستی شاداب و سالم داشته باشیم؟

 

شستن مرتب صورت با شوینده های غیر صابونی به تمیزی و سلامت پوستتان کمک می کند و آن را پاکیزه نگه میدارد. خیلی از جوش هایی که روی صورتمان میبینیم، نتیجه ی استفاده نکردن از شوینده به طور مرتب است.

 

ضد آفتاب
آفتاب داغ تابستانی باعث می شود استفاده از این عضو مهم و حیاتی را هیچوقت فراموش نکنیم. ضد آفتاب یکی از محصولاتی است که بی توجهی به استفاده از آن میتواند پشیمانی های طولانی مدت به جا بگذارد. برای داشتن پوست شفاف بدون لک، خال، یا منفذه های درشت، کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

 

مرطوب کننده مخصوص پوست
آیا بعد از اینکه از حمام برمیگردید، صورتتان را مرطوب می کنید؟ هر کسی باید برای مراقبت از زیبایی خود، یک کرم مرطوب کننده متناسب با جنس پوست خود داشته باشد. ازمرطوب کننده بعد از حمام و یا هر گاه پوستتان با آب تماس پیدا کرد استفاده کنید.

 

شوینده صورت غیر صایونی مخصوص پوست
شستن مرتب صورت با شوینده های غیر صابونی به تمیزی و سلامت پوستتان کمک می کند و آن را پاکیزه نگه میدارد. خیلی از جوش هایی که روی صورتمان میبینیم، نتیجه ی استفاده نکردن از شوینده به طور مرتب است. از شوینده های غیر صابونی صبح و شب و هر بار که آرایش خود را پاک می کنید استفاده کنید.

 

ماسک اسکراب
استفاده از ماسک های اسکراب، علاوه بر لذت پنهانی ای که دارد، از پیدا شدن دانه های سر سیاه روی پوست جلوگیری میکند و پوستتان را شاداب و تمیز نگه میدارد. هفته ای 1-2 بار از ماسک های اسکراب استفاده کنید.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
شاد اسکانو سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن سالاد مرکبات با سبزیجات طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی طرز پخت خورش کرفس طرز درست کردن کاکائو خرمایی آموزش درست کردن کته تره با ماهی تیلاپیا خواص میوه آناناس برای بدن انسان انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش درست کردن پنكيک كدو حلوايی طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه طرز تهیه چای ماسالا نوشیدنی خوش طعم و مقوی روش درست کردن پای بوقلمون طرز تهیه کافه گلاسه دسر خوشمزه و باکلاس