سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بهترین وقت برای شستن صورت

مجموعه : زیبایی پوست
بهترین وقت برای شستن صورت

هر کاری در دنیا زمان خاص به خود را دارد. برای اینکه پوست صورت شما آسیبی نبیند در هر موقع و زمان اقدام به شستن صورت خود نکنید. باید بدانید که بهترین مکان و زمان برای شستشوی صورت داخل حمام است.

 

گراس میگوید که حمام، زمان خوبی است تا یک پاک کننده‌ی ملایمی را بر روی صورتتان ماساژ دهید. در حمام پاک کردن عمیق منافذ پوست راحت‌تر و موثرتر خواهد بود.

 

حمام، همانند یک بخور غول پیکر که کمک می‌کند تا منافذ پوستتان باز شود، کار میکند. بعلاوه سبوم – جسم چربی که اگر در منافذ پوستتان جای بگیرد می‌تواند باعث آکنه شود – در حمام آب می‌شود.

 

گراس پیشنهاد می‌دهد هنگامی که تازه به حمام وارد شدید، پاک کننده را با دست‌های خشک به پوست خشکتان بمالید، بدین ترتیب برای پاک کننده، چسبیدن به مولکول‌های چرب و کثیف راحت‌تر خواهد بود. این کار شما بعلاوه‌ی بخار داخل حمام که منافذ را باز میکند کمک خواهند کرد تا پوستتان تمیزتر و درخشان شود.

 

 

منبع: سرخاب سفیداب

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه استامبولی با گوشت + نکات خوشمزه شدن استانبولی پلو آموزش درست کردن سوپ نخود فرنگی فواید ماست برای سلامتی مصرف برنج های قهوه ای رنگ مفید است یا مضر؟ آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو روش درست کردن دوبل برگر (همبرگر شکم پر) طرز درست کردن آش عدس با انار غذای زمستانی در شهرکرد طرز تهیه کتلت مرغ با کنجد آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی طرز درست کردن اسموتی موز با کره بادام زمینی طرز تهیه سیب زمینی رژیمی و خوشمزه طرز تهیه پیتزا تک نفره با پنیر و نان ساندویچی