الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

راهکارهای بسیار ساده و آسان زیبایی ویژه آقایان

مجموعه : زیبایی پوست
راهکارهای بسیار ساده و آسان زیبایی ویژه آقایان

اگر قصد رفتن به یک قرار عاشقانه دارید و یا می خواهید برای اولین بار با یک دختر خانم به رستوران بروید بهتر است کمی خوشتیپ و فوق العاده به نظر برسید. سماتک در این مطلب باهدف زیبایی بیشتر مردان ایرانی راهکارهای بسیار ساده و آسان زیبایی که ویژه آقایان است را در ادامه برایتان بیان می کند.

 

متخصص پوست :

حداقل در سال یک بار به یک متخصص پوست مراجعه کنید و سعی کنید با کمک پزشک متخصص مشکلات پوست خود را که تاپیر زیادی به روی زیبایی شما می گذارد برطرف کنید.

 

ضد آفتاب ها :

مصرف کرم ها یا لوسیون های ضد آفتاب را فراموش نکنید زیرا که مهم ترین و بزرگ ترین محصولات در زمینه ی زیبایی پوست می باشند بخصوص که بیشتر آقایان ساعت های زیادی در طول روز در معرض آفتاب قرار می گیرند.

 

فقط آب سرد :

دست و صورت خود را فقط با آب سرد بشویید زیرا که باعث شادابی پوست صورت و دست شما خواهد شد.

 

نوشیدن مقدار زیادی آب :

کم آب بودن بدن مردان تاثیر بسیار بدی روی چهره و زیبایی آن ها دارد.  ممکن است شما را بسیار پیرتراز سن خودتان نشان دهد حتما قبل از مراسم ها یا قرارهای ملاقاتتان آب بنوشید و نوشیدن آب قبل از خواب را به هیچ عنوان فراموش نکنید، زیرا که باعث زیبایی شما در طول روز خواهد شد.

 

کرم ضد چروک :

یک کرم ضد چروک مناسب خریداری کنید و پس از 30 سالگی مرتب استفاده کنید مخصوصا اطراف چشم آقایان بیشتر نیاز به مراقبت دارد بنابراین سعی کنید کرم ضد چروک یا کرم دور چشم خود را همیشه در کیف یا جیب خود قرار دهید تا هر زمان در طول روز که یادتان افتاد کرم خود را بلافاصله استفاده نمایید.

 

پاک کننده ها :

حتما شب ها قبل از خواب از یک پاک کننده ی پوست که مقالاتی در این زمینه درسایت آرایشیک ذکر شده است استفاده کنید تا پوستتان را از آلودگی ها پاک کند.

 

محصولات لبنی :

مصرف محصولات لبنی بویژه خوردن ماست یونانی باعث درخشان شدن پوست آقایان می شود.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری