الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بازسازی ریمل خشک شده با 2 ترفند ساده

مجموعه : لوازم آرایش
بازسازی ریمل خشک شده با 2 ترفند ساده

بازسازی ریمل خشک شده با 2 ترفند ساده

ریمل خشک شده را می توان با 2 روش ساده بازسازی و تازه کرد. ریمل یکی از لوازم اصلی برای آرایش مژه ها است که هر خانمی در کیف آرایشی خود حداقل یک ریمل را دارد. در بسیاری از مواقع ممکن است ریملی که شما تازه خریداری کرده اید خشک شود . شما می توانید با روش هایی که در ادامه این پست سماتک بیان می کند ریمل خشک شده تان را تازه و بازسازی کنید.

 

با ریمل خشک شده چه کنیم؟
ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که هر خانمی باید در کیف لوازم آرایش اش داشته باشد. حتی اگر هم شما اهل آرایش حرفه ای و غلیظ نباشید حتما باید در آرایش صورت تان از ریمل استفاده کنید.

 

ریمل ها انواع و اقسام بسیاری دارند، برخی از آنها بلند کننده مژه و برخی دیگر پر کننده هستند. برخی از انواع ریمل هم ریمل های دو رنگ هستند که نسبت به مابقی ریمل ها برتری دارند. اگر شما هم می خواهید یک ریمل باکیفیت و عالی تهیه کنید باید هزینه بسیاری را صرف خرید ریمل کنید.

 

ریمل ها بعد از 3 الی 4 ماه استفاده، به دلیل اینکه دفعات بسیاری درب شان باز و بسته می شود، باید دور ریخته شوند. اما اگر شما ریملی که تازه خریداری کرده اید و استفاده زیادی از آن نکرده اید، خشک شده باشد با دو ترفند زیر می توانید ریمل خشک شده تان را دوباره نو کنید.

بازسازی ریمل خشک شده با 2 ترفند ساده

 روش اول برای رفع خشکی ریمل:
اولین چیزی که می توانید برای رفع خشکی ریمل تان از آن استفاده کنید قطره های چشمی است. کافی است 2 تا 3 قطره چشمی را درون ریمل تان ریخته و آن را کامل تکان دهید تا مخلوط شود.

 

دومین روش بازسازی ریمل خشک شده:
دومین وسیله برای رفع خشکی ریمل، روغن زیتون است. کافی است 2 تا 3 قطره روغن زیتون را درون ریمل تان ریخت و آن را خوب تکان دهید. نکته قابل توجه این است که روغن زیتون یکی از بهترین تقویت کننده های مژه های تان هم است.

 

منبع: سیمرغ

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری