سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

روش درست کردن سرمه طبیعی در خانه برای تقویت ابرو

مجموعه : لوازم آرایش
روش درست کردن سرمه طبیعی در خانه برای تقویت ابرو

روش درست کردن سرمه طبیعی در خانه برای تقویت ابرو را در اینجا گردآوری کرده ایم. اگر به دنبال تقویت ابروهایتان هستید از این سرمه طبیعی بادام شیرین استفاده کنید.

 

به راحتی در منزل تان یک تقویت کننده طبیعی برای ابروهای تان درست کنید. برای تقویت ابروهای تان نیازی به تقویت کننده های شیمیایی و گران قیمت ندارید. با دستور زیر به راحتی یک تقویت کننده عالی برای ابروهای تان درست کنید.

 

ساخت سرمه بادام شیرین برای تقویت ابرو :
– یک بادام شیرین را پوست بگیرید و با کمک یک میله نازک یا سوزن آن را روی حرارت نگه دارید.

 

– ظرفی از جنس روی را با دست دیگرتان بالای بادام بگیرید.

 

– وقتی بادام آتش گرفت دوده ناشی از بادام به دور ظرف می نشیند که همان سرمه است.

 
اگر این روش برایتان سخت بود می توانید :
بادام آتش گرفته را درون یک قابلمه روی بیندازید و در ان را ببندید سپس پس از خاموش شدن بادام درب را برداشته و دوده های چسبیده به دور ظرف را که همان سرمه است جدا کنید.

 

برای ساخت سرمه فندق هم از این روشها می توانید استفاده کنید فقط دقت کنید فندق بو داده استفاده نکنید.هر دوی این سرمه ها برای تقویت ابرو مناسب می باشند.

 

 

منبع : hidoctor.ir

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن اسموتی آناناس نوشیدنی رژیمی ویتامین ها و فواید هویج برای بدن طرز تهیه خورشت داوود پاشا آموزش درست کردن قره قروت خانگی پروتئین موجود در سبزیجات چقدر است؟ آناناس معجزه ای برای کاهش وزن و لاغری سریع طرز درست کردن کوفته کباب خواص موز قرمز برای بدن انسان آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن حلوای عربی با شیر و کاکائو آموزش درست کردن انار پلو ویژه شب چله طرز تهیه شیرینی آردی ریز با دو رنگ زرد و سفید