سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

علت از کار افتادن آلت تناسلی مردان

علت از کار افتادن آلت تناسلی مردان

علت از کار افتادن آلت تناسلی مردان

آلت تناسلی مردان می تواند خبر از بیماری هایی دهد که امکان دارد در آینده به آن مبتلا شوید. آلت تناسلی مردان ممکن است به دلایل مختلف برانگیخته نشود و یا از کار بیفتد.

 

دکتر لاندن تروست،‌ اورولوژیست در کلینیک مایو که در آمریکا بسیار معتبر است، می‌گوید: «اغلب می گویند، آلت جنسی دماسنج سلامت کلی شما است. وقتی برانگیخته نمی‌شود، اغلب پیش درآمدی است بر مشکل قلب، کلیه یا مغز.»

 

به گزارش سماتک به نقل از سایت «philly»،گاهی اوقات، 5 تا 10 سال قبل از این که حمله قلبی یا سکته مغزی را ببینیم، اتفاق می افتد… این می‌تواند یک هشدار زودهنگام باشد.» بنابراین اگر با دقت به دنبال حل این مشکل بروید، شاید از خطر بیماری‌های دیگر در امان بمانید.

 

اما خود از کار افتادن آلت جنسی می‌تواند ناشی از :

    دیابت
    اختلالات هورمونی
    سطح آدرنالین
    به هم ریختن روابط عاطفی و استرس زیاد

باشد.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سوپ ماکارونی مناسب برای فصل تابستان آموزش درست کردن خوراک گوشت قالبی طرز تهیه خورش گوجه سبز غذای سنتی تابستانی طرز درست کردن سس ارده مخصوص فست فود طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر ترشی لیته خوشمزه و آموزش آسان آن طرز درست کردن کباب گوشت خانگی روی منقل آموزش درست کردن و طرز تهیه اسنک گوشت بازاری آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ نکاتی مهم در هنگام تهیه و طبخ کباب کوبیده آموزش درست کردن چیپس خرمایی در خانه + خواص خواص روغن کنجد