الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

10 خصوصیت آقایان که خانم ها اصلا دوست ندارند

10 خصوصیت آقایان که خانم ها اصلا دوست ندارند

10 خصوصیت آقایان که خانم ها اصلا دوست ندارند 

بسیاری از خانمها در انتخاب شوهر مورد علاقه شان نظرهای مشترکی باهم دارند و خصوصیات اخلاقی نوعی از مردان را بیشتر می پسندند. برخی از خصوصیت های مردان برای زنان و دختران بسیار آزار دهنده است و اگر می خواهید همسرتان شما را دوست داشته باشد از این خصوصیات اخلاقی که در ادامه این پست سماتک بیان خواهد شد دوری کنید. در ادامه 10 خصوصیت آقایان را خواهیم گفت که خانم ها اصلا و ابدا آنها را دوست ندارند.

 

1. به دیگران قلدری می‌کنید.
مرد غالب فقط در مواقع لزوم وارد جنگ می‌شود و اگر مسئله جدی باشد برای اینکه با یک نفر قوی‌تر، بزرگ‌تر و با موقعیتی بهتر از خودش وارد جنگ شود تردید به دل راه نمی‌دهد. و به خاطر اراده‌اش، احتمال اینکه برنده باشد بسیار زیاد است.

 

2. دروغ می‌گویید.
به رئیستان، دوستتان، نامزدتان. مرد غالب دروغگو نیست. او مردی راسخ است و حرف‌هایش را رک و راست می‌زند. لازم نیست برای اشتباهی که کرده است دروغ بگوید. او همیشه کاری را انجام می‌دهد که درست است.

 

3. قبل از اینکه فکر کنید عمل می‌کنید.
مرد غالب با سرعتی فوق‌العاده عمل می‌کند اما همیشه قبل از اینکه وارد عمل شود، خوب فکر می‌کند.

 

4. غیبت می‌کنید.
درمورد رئیستان، همکارتان، دوستتان، نامزدتان. از بیان کردن نقص‌های دیگران و حتی مسخره کردن آنها باکی ندارید. مرد غالب هیچوقت به اطرافیان خود خیانت نمی‌کند. لازم نیست که با کوچک کردن دیگران خود را بزرگ کند.

 

5. هیچوقت عذرخواهی نمی‌کنید، حتی وقتی اشتباه کرده‌اید.
مرد غالب خیلی راحت اشتباه خود را می‌پذیرد و می‌گوید، “من اشتباه کردم. معذرت می‌خواهم.” و درصورت امکان اشتباه خود را جبران می‌کند.

 

6. برای جلو افتادن به دیگران خیانت می‌کنید.
مرد غالب هیچوقت به اطرافیان خود خیانت نمی‌کند.

 

7. تقصیر را به گردن دیگران می اندازید.
مرد غالب مسئولیت اعمال و رفتارهای خود را می‌پذیرد.

 

8. ترس شما بحران است.
عنصر طبیعی مرد غالب تغییر است. تغییر سریع چالشی جالب برای اوست. او می‌توانید خیلی سریع وضعیت را بررسی کند، تا جاییکه زمان به او اجازه می‌دهد تلاش خود را به کار گیرد و اگر وقت نداشته باشد، برحسب تجربیات قبلی اقدامات لازم را قاطعانه انجام می‌دهد. مرد غالب فقط در مواقع لزوم وارد جنگ می‌شود و اگر مسئله جدی باشد برای اینکه با یک نفر قوی‌تر، بزرگ‌تر و با موقعیتی بهتر از خودش وارد جنگ شود تردید به دل راه نمی‌دهد.

 

9. به دنبال تایید دیگران هستید.
مرد غالب هیچوقت منتظر تایید کسی نیست. اصل خودِ اوست.

 

10. اجازه می‌دهید نامزدتان پول شام را حساب کند.
مرد غالب همیشه تامین کننده دیگران است. اگر نامزدش که همراه اوست بخواهد چنین کاری کند، او به آرامی صورتحساب را می‌گیرد و می‌گوید، “این مربوط به من است.” و این اتمام بحث است.

 

دکتر سلام

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری