سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

چجوری مخ دختران را برای ازدواج بزنیم؟

چجوری مخ دختران را برای ازدواج بزنیم؟

اگر می خواهید با دختر مورد علاقه تان ازدواج کنید و مخ او را بزنید بهترین راهکارها را برای صحبت کردن برای ازدواج و راضی کردن دختر پیش پایتان می گذاریم.

 

وقتی صحبت از ازدواج به میون میاد، شاید به خاطر آشنایی و صحبت کردن با یه فرد دیگه هیجان زده بشین، اما یه خط باریک بین شناخت یه شخص و سرک کشیدن در زندگیش وجود داره. برای اینکه مطمئن شین مکالماتتون خوب پیش میره چند قانون وجود داره که باید اونا رو دنبال کنین.

 

1. در چند مکالمه اول اطلاعات زیادی درباره خودتون و زندگیتون ندین.

 

2. قبل از اینکه تصمیم بگیرین درباره چیزای اساسی صحبت کنین، باید مکالماتتون درباره مسائل معمولی باشه.

 

3. زیاد درباره جزئیات منفی زندگیتون صحبت نکنین.

 

4. درباره مشکلات خودتون بیهوده گویی نکنین. به شخص مقابل هم فرصت بدین تا خودش رو بیان کنه.

 

5. صحبت کردن رو به آخر هفته موکول کنین. استراحت یک روزه میتونه براتون خوب باشه. این استراحت بهتون این امکان رو میده که به اندازه کافی موضوع برای بحث داشته باشین و از حرف زدن با همدیگه خسته و بی حوصله نشین.

 

6. سه تا چهار هفته اول آشنایی باید درباره علایق مشترک، سرگرمی ها و … صحبت کنین.

 

7. قبل از ملاقات های رودرو کمی زمان برای حرف زدن باهاش اختصاص بدین، شناخت یک شخص زمان میبره و البته باید بدونین که طرف مقابلتون هم این حق رو داره که شما رو بشناسه.

 

8. تا زمانی که مطمئن نشدین صحبت هاتون در حال پیشرفته، از جر و بحث با اون شخص پرهیز کنین.

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کراکر بادام زمینی آموزش درست کردن كيک سيب زمينی آموزش درست کردن پاپ کرن کره ای در خانه آموزش نوشیدنی بسیار خوشمزه به نام هات چاکلت با نعنا و دارچین طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه آلو خشک چه خواصی برای بدن دارد؟ طرز تهیه حلوای آلبالو در منزل با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید طرز تهیه مافین سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک سالاد اسپایسی مرغ غذایی خوشمزه و راحت طرز تهیه املت دانشجویی به سبک اسپانیایی