سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیایی

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیایی

اگر می خواهید یک مایکروفر تمیز داشته باشید و دوست ندارید برای تمیز کردن ماکروویو از مواد شیمیایی استفاده کنید بهتر است با ما همراه باشید و این مقاله را دنبال کنید. در اینجا روش تمیز کردن مایکروفر با یک عدد لیمو را به شما خانم خانه دار آموزش می دهیم:

 

مایکروویو در عین حال که آشپزی را بسیار راحت کرده، میتواند مشقت زیادی به دنبال داشته باشد چرا که هر بار استفاده از آن، یعنی جرم بیشتری به دیواره هایش منتقل شدن! مسلما همه ما از استفاده بیش از حد مواد شیمیایی تمیز کننده خسته شده ایم، بنابراین بیایید راهی را امتحان کنیم که بدون مواد شیمیایی و چند مرحله ساده، مایکروویوی تمیز در اختیارمان بگذارد.

 

شما به یک لیمو ترش بزرگ (زرد) و کاسه مخصوص مایکروویو پر شده با 1 و 1/4 فنجان آب نیاز دارید.

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیاییلیمو را از وسط نصف کرده و آب هر دو تکه را در آب درون کاسه بریزید.

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیاییسپس کاسه آب و آب لیمو را در مایکروویو گذاشته، به مدت 5 تا 10 دقیقه مایکروویو را روشن کنید و اجازه دهید بخار آب و آب لیمو کارشان را انجام دهند.

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیاییحال کاسه را از مایکروویو خارج کرده و با پارچه یا حوله نرم و تمیزی دیواره های مایکروویو را به راحتی جرم زدایی کنید.

تمیز کردن مایکروفر بدون استفاده از مواد شیمیایی

 

 

منبع : sooran.com

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کیک هویج با مغز گردو بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی کدام است؟ غذاهای مناسب برای پیشگیری و درمان بیماری ام اس آموزش درست کردن املتی خوشمزه برای صبحانه طرز تهیه کاسه انرژی زا و مقوی صبحانه طرز تهیه پسته پلو با مرغ غذای سنتی ایرانی آموزش درست کردن مربا توت فرنگی آموزش غذای رژیمی کدوی شکم پر طرز درست کردن شیر کاکائو نذری ویژه هیئتهای محرم نکاتی برای خوشمزه تر شدن طعم سویا در غذا آموزش درست کردن حلوا شیر میوه هایی که باید با پوست بخورید