الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

هود آشپزخانه آنیون و فواید آن

هود آشپزخانه آنیون و فواید آن

هود آشپزخانه آنیون و فواید آن. روز به روز هر چیز جدیدتری وارد بازار می شود و تنوع بسیار زیاد شده است. هود آشپزخانه یکی از وسایلی است که تا حدودی مهم است و باعث می شود بوی غذا را از محیط خانه دور کند مثل بوی سرخ کردنی یا هر غذای دیگری. در این مطلب در مورد هود آنیون بیشتر صحبت کرده ایم.

 

آیا می دانیــد چرا زمانیــکه در هوای روســتاها، کوهسـتانها و جنگلها هستید احساس تازگی و شادابی می کنید؟

 

آیا می دانید چرا هنگام تنفس بعد از رعـد و برق شما احساس نشاط و شادابی دارید؟

 

در هـــوای تازه روســتاها، کوهها، دریاها، جنــگلها و کنار آبشارها بیلیونها یون مفید وجود دارند. یونهای مفید در اکسیژن وجـود دارند و به ما کمک می کنند تا احســاس بهتری داشته باشیم و سلامت زندگی کنیم. رعــد و برق می توانـد تریلونها یون مفید در هــوا پخــش کند که موجب تســکین اعصاب شده و ما را سرشــار از نشــــاط و شادابی می کند.

 

فواید هودهای آنیون داتیس:
هود آنیون داتیس اکســـیژن ساز بوده و ایجاد کننده یونهای مفید در فضای خانــه می باشند. هودهای آنیون داتیس باعث از بین بردن باکتریها، جلوگیـــری از پیــر شــدن ســــلولهای بدن، بالا بردن اکسیـــژن در خــون، بهتر کردن عملــکرد ســوخت و ســاز بدن، بالا بردن میـــزان هوشــیاری، از بیـن بردن خســـتگی، افزایش مقاومـــت و ســـیستم ایمنــی بدن در مقابل بیماریــها، معالجه ســردردهای مضمن می شود. رفع بیخوابی و کم خوابــی، آلرژی، آســـم، حســــاسیت های تنفسی و در نتـــیجه ایجـــاد ســـلامتی، نشـاط و آرامش از فواید دیگر هودهای آنیون داتیس می باشند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری