سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تصاویری از قصر اشرافی بابک زنجانی

تصاویری از قصر اشرافی بابک زنجانی

تصاویری از قصر اشرافی و کاخ مجلل بابک زنجانی در فضای مجازی دست به دست می شود. بابک زنجانی یکی از افرادی است که با پول های نامشروع ثروتمند شده است و هم اکنون در چنگال عدالت است.

 

دو سه روزی است در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود . خانه شبیه یک قصر بسیار مجلل است . خانه ای اشرافی با پله های پیچ در پیچ و نقاشی های دیواری باشکوه و زیبا، مبلمانی مجلل و نورپردازی حرفه ای که در میان باغ وسیعی قرار دارد .

 

ظاهر خانه آنقدر مجلل است که دست کمی از کاخ های سلطنتی ندارد و در توضیح این تصاویر آمده که نقاش دیوارهای این خانه عکس ها گرفته و در فضای مجازی منتشر نموده است .منبع این عکس ها تا جایی پیش میرود که آدرس خانه را در خیابان فرشته می داند و ارزش آن را 600 میلیارد تومان تخمین میزند .

 

تصاویر در شبکه اجتماعی دست به دست می چرخد، عکس هایی که گفته میشود به گزارش سماتک از خانه بابک زنجانی متهم نفتی گرفته شده ، متهمی که روز گذشته دارایی نقدی خود را 22 میلیارد یورو اعلام کرد . مبلغی که از میزان درآمد نفتی یک سال کشور هم بیشتر است ، اما حواشی این عکس ها قدمت بیشتری دارد .

تصاویری از قصر اشرافی بابک زنجانی

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خیارشور خوشمزه در مدت 3 روز آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه آموزش درست کردن سس سالسا آموزش درست کردن ماهی با سبزیجات در فر طرز تهیه پیتزا فلفل دلمله ای طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” خواص انگور سیاه و سبز طرز درست کردن اسموتی انبه طالبی مخصوص تابستان آموزش درست کردن شامی رودباری طرز تهیه سبزی پلو ماهی هندی مخصوص فصل تابستان طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک آموزش درست کردن قلقلی کبابی