سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کمد لباس با امکانات یک خشکشویی مجهز

کمد لباس با امکانات یک خشکشویی مجهز

طراحان چوب به تازگی کمد لباس خانگی را اختراع و طراحی کرده اند که این کمد لباس مجهز به امکانات یک خشکشویی است و پس از قرار دادن لباس داخل آن بعد از مدتی کوتاه لباس های شما را شسته و اتو کشیده شده تحویل می دهد.

کمد لباس با امکانات یک خشکشویی مجهز

با این کمد دیگر نیازی به خشکویی ندارید یک شرکت کره ای کمدی ساخته که لباس ها با آویزان شدن در آن خشکشویی شده و تر و تمیز تحویل داده می شوند.

کمد لباس با امکانات یک خشکشویی مجهز

در این کمد که قیمت آن حدود ۷ میلیون تومان است از فناوری اسپری بخار استفاده شده که به گفته این شرکت می تواند با محلولی خاص ۹۹ درصد جرم ها و باکتری های موجود در لباس ها را پاک کند.

کمد لباس با امکانات یک خشکشویی مجهز

به گفته محققان این شرکت این کمد مورد استقبال هتل ها قرار گرفته چون افراد لازم نیست هزینه سرسام اور خشکشویی را پرداخت کنند. این شرکت در طرح های خود سیستمی ارائه کرده که بدون نیاز به آب یا پودر لباسشویی لباس ها تمیز شده و با بوی خوب آماده پوشیدن باشند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

انواع عسل طبیعی و خواص درمانی عسل های مختلف آموزش تکنیک های مهم برای درست کردن فلافل بازاری آموزش درست کردن سوپ مناسب سرماخوردگی آموزش درست کردن مربا توت فرنگی آموزش درست کردن فرنی انبه طرز تهیه خورشت داوود پاشا طرز تهیه کافه گلاسه دسر خوشمزه و باکلاس طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن آش خوشمزه شلغم با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت عناب خشک و فواید آن برای بدن انسان طرز تهیه سالاد تخم مرغ مناسب برای وعده شام