الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

10 ایده لباسی برای شیک پوش شدن در دوران بارداری

10 ایده لباسی برای شیک پوش شدن در دوران بارداری

اگر شما خانم خوش تیپ و خوش اندامی هستید و دوست دارید در دوران بارداری و حاملگی تان هم از ریخت و قیافه نیفتید و همچنان شیک پوش بمانید باید در این دوران ایده های زیر را مد نظر قرار دهید.یکی از مسایل بسیار مهم در دوران بارداری، لباس‌هایی است که مادر آینده به تن می‌کند. تقریبا همه دوست دارند لباس‌های شیک و راحت بپوشند.

 

در دوران بارداری اندام زن به هم می‌ریزد و نمی‌تواند زیبایی قبل را داشته باشد اما می‌تواند با پوشیدن لباس‌های مناسب تا حد زیادی این وضعیت را کنترل کند.ما پیشنهادهای ساده‌ای داریم که بدون شک خودتان هم می‌دانید اما ما دوباره تکرار می‌کنیم تا شاید بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.

 

1. دامن جین

دامن‌های کوتاه جین نیز برای بارداری مناسب هستند. می‌توانید برای ایجاد تنوع و رهایی از لباس‌های گشاد و راحت، انواع دامن‌های جین کوتاه را انتخاب و خریداری کنید.

 

2. طرح راه‌راه

طرح راه‌راه برای لباس بارداری بسیار جالب به نظر می‌رسد. می‌توانید برای انتخاب طرح لباس خود از تی‌شرت‌های راه‌راه استفاده کنید.

 

3. شلوار شش جیب

این شلوارهای راحتی نیز برای دوران بارداری مناسب هستند. جنس آن‌ها اصولا نرم است و به دلیل داشتن بند در قسمت کمر، می‌توانید تنگ یا گشاد بودن آن را با توجه به اندازه شکم خود تنظیم کنید.

 

4. شلوار لی

شاید کمی برایتان عجیب باشد که با آن شکم بزرگ که نوزادی زنده در داخل آن زندگی می‌کند، چطور می‌توان شلوار لیِ تنگ پوشید! اما لازم نیست شلوار تنگ بپوشید. انواع شلوار لی مخصوص دوران بارداری در بازار موجود هستند که فاق‌های مناسب شکم زنان باردار دارند و قسمت ران آن‌ها نیز تنگ نیست تا نشستن و برخاستن را برای زنان باردار دشوار کند.

 

5. لباس ماکسی

ماکسی‌های گل‌دار و زیبایی در بازار وجود دارند که برای دوران بارداری بسیار مناسب به نظر می‌رسند. این لباس‌های بلند و گشاد حس راحتی بسیاری به فرد می‌دهد و می‌تواند آزادانه در خانه گشت بزند.

 

6. بلوزهای یقه هفت

بلوزهایی که یقه هفت و باز دارند نیز برای دوران بارداری بسیار مناسب هستند. زن باردار شاید دچار بالا بودن دمای بودن باشد و وقتی لباس خنک با یقه باز در خانه می‌پوشد، آسایش بیشتری دارد. این بلوز‌ها در انواع رنگ و طرح‌ها موجود هستند.

 

7. لباس بلند مشکی

لباس بلند و مشکی که نرم و راحت است برای استفاده روزانه زنان باردار گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.‌‌ همان طور که می‌دانید، رنگ مشکی باعث لاغر‌تر دیده شدن اندام می‌شود و این برای خانم‌هایی که شکم‌های بزرگی دارند، راه حل خوبی است.

 

8. تاپ رکابی

تاپ‌های رکابی نیز برای دوران بارداری مناسب هستند. البته انواعی را انتخاب کنید که بلند هستند و کاملا روی شکم شما را می‌پوشانند.

 

9. بلوز ژرسه

یکی از بهترین و راحت‌ترین گزینه‌ها برای پوشیدن در دوران بارداری، بلوزهای لَخت و راحت ژرسه است. این لباس‌ها در یکی دوسال گذشته بسیار زیاد شده‌اند و در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها موجود هستند و تقریبا در همه فروشگاه‌های پوشاک زنانه می‌توانید انواع آن‌ها را بیابید.

 

10. سارافون گل‌ دار

سارافون‌های خنک تابستانی که گل‌های ریز دارند گزینه‌های بسیار شیکی برای دوران بارداری به شمار می‌روند. این لباس‌ها علاوه بر راحتی، بسیار هم مناسب روزهای گرم بهار و تابستان هستند.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری