الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بهترین مدل های مانتو برای خانمهای چاق

بهترین مدل های مانتو برای خانمهای چاق

بهترین مدل های مانتو برای خانمهای چاق را در ادامه این مقاله به شما معرفی می کنیم. اگر اضافه وزن دارید و چاق هستید بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که شما را جمع و جور تر نشان دهد.

 

کم کم به عید نزدیک می‌شویم و بسیاری از خانم ها در حال خرید لباس و مانتو برای این ایام سال می‌باشند. می‌دانید که همه د راین ایام به دید و بازدید هم می‌روند. مسلما در میان همه‌ی اطرافیان شما باید از همه زیباتر باشید. اگر کمی چاق هستید نگران نباشید. ما راه حل های زیادی برای شما داریم.

 

سایز را فراموش کنید و به دوخت مانتو توجه کنید. هیچ کس نمی داند شما دقیقا چه سایز مانتویی باید بپوشید، بنابراین تلاش کنید تا خود را در لباسی خیلی تنگ، در لباسی که کاملا متناسب اندام شما نیست، در فشار قرار ندهید. در عوض مانتو هایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد. مانتو های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست.

 

سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه راه پارچه ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاقتر و عریضتر نشان می دهد. مانتو هایی را بپوشید که خطوط و راه های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند.از پوشیدن مانتوهایی که جیب های بغل از رو دارد، خودداری کنید مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند، زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند. مانتوهایی با دامن های کلوش یا A شکل بپوشید.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری