سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساخت حلقه طلا با استفاده از پوست طبیعی شکم انسان

ساخت حلقه طلا با استفاده از پوست طبیعی شکم انسان

یک طلا ساز معروف و خلاق با استفاده از پوست طبیعی شکم انسان حلقه طلا منحصر به فرد و گران قیمتی را ساخت. این حلقه جزئی از مجموعه پائیز و زمستان 2015 این طراح معروف است که در هفته مد مردان پاریس از آن رونمایی شد.

 

طراح و جواهر ساز معروف “سرولی راچت” با انجام یک حرکت غیر عادی و باورنکردنی دنیای مد و طراحی جواهرات را وارد مرحله جدیدی کرد. او حلقه ای ساخته است که واقعا منحصر به فرد است.

ساخت حلقه طلا با استفاده از پوست طبیعی شکم انسان

این حلقه از حدود 24 قیراط طلای ناب ساخته شده است و با پوست طبیعی شکم انسان که از بدن آقای “راچت” طی جراحی اخیرش جدا شده تزئین شده است. این نوار 4.3 اینچی از شکم او جدا شده و با انجام اعمال خاصی برای حفظ طولانی مدت روی این حلقه کار شده است.

 

این حلقه جزئی از مجموعه پائیز و زمستان 2015 این طراح معروف است که در هفته مد مردان پاریس از آن رونمایی شد.گفته میشود او همیشه از مواد بحث برانگیزی برای ساخت مدلهایش استفاده میکند.

 

در حالی که طراحان طلا و جواهر از موی انسان و یا دیگر حیوانات برای تزئین مدلهای خود بهره میبرند این نخستین بار است که از پوست واقعی بدن انسان در ساخت یک حلقه استفاده شده است.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی روش درست کردن و طبخ بیسکویت نخودی آموزش درست کردن سان شاین کلاسیک آموزش درست کردن آش انار مجلسی آموزش درست کردن پیتزا سالامی تند خواص تخم هندوانه آموزش درست کردن فلافل رژیمی آموزش ساده درست کردن ته چین مرغ با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید خواص به دانه (دانه های قهوه ای رنگ شفابخش) آموزش تست خمیر نان با انگشت آموزش اصولی درست کردن مربای بهار نارنج