الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد + تصاویر

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد + تصاویر

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد

تراکتور یک خودرو برای انجام کارهای کشاورزی می باشد ولی لامبورگینی تراکتور نیز تولید مینماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: این تراکتور با یک موتور دیزلی 2 سیلندر ساخته شد که خروجی آن با اتومبیل‌های عجیب و غریبی که در کارخانه سانتا آگاتا (کارخانه مرکزی لامبورگینی) ساخته می‌شود متفاوت است.

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد + تصاویر

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد

 

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد همیشه این شرکت تراکتور درست می نماید ولی این بار خودرو های عجیب میباشد این خودرو های تراکتور بسیار قدرتمند می باشند و در صنعت کشاورزی کاربرد های بسیاری دارند .

 

اکثر ما داستان معروف دنیای خودروسازی در خصوص شکل‌گیری کارخانه بزرگ لامبورگینی را می‌دانیم. داستانی که از یک دعوای محترمانه در خصوص ترمز‌ خودروهای فراری آغاز شد.

 

به نقل از ” کاراسکوپ”، فروچیو لامبورگینی در میانسالی تراکتورساز بزرگی در ایتالیا بود و درآمد زیادی از این راه داشت، اما علاقه این تراکتورساز ثروتمند ایتالیایی به سمت خودروهای اسپورت معطوف بود. به همین دلیل یک فراری خرید. اما از بد روزگار کلاچ و ترمز این خودرو زودتر از حد تصور لامبورگینی با مشکل روبه‌روشد.

 

لامبورگینی که در ساخت خودروهای سنگین آن زمان شهره بوده، با پیشنهادات سازنده به سراغ انزو فراری رفت اما با برخورد بد وی مواجه می‌شود. انزو به فروچیو پیشنهاد داد که وقتش را صرف تراکتورهایش کند و کاری به خودروهای اسپورت وی نداشته باشد.

 

همین برخورد نه چندان خوشایند، باعث ساخت گاوهای خشمگینی شد تا در برابر اسب‌های تند و تیز لامبورگینی بایستند.

 

اما این حکایت در خصوص خودروهای تند و سریع و بی‌نظیر لامبورگینی نیست. برعکس قصد داریم به دورانی بازگردیم که لامبورگینی به ساخت ابزارآلات کشاورزی و تراکتورهای سنگین شهره بود و به ساخت تراکتورهایی مانند 1R (تصویر ) می‌پرداخت.

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد + تصاویر

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد

 

این نمونه ویژه در سال 1966 ساخته شد. این تراکتور با یک موتور دیزلی 2 سیلندر ساخته شد که خروجی آن با اتومبیل‌های عجیب و غریبی که در کارخانه سانتا آگاتا (کارخانه مرکزی لامبورگینی) ساخته می‌شود متفاوت است. این خودروی قابل احترام هنوز با 32 اسب‌بخار و یک جعبه دنده چهار سرعته فعال است.

 

اگر فکر می‌کنید این خودروی 51 ساله هنوز حرفه‌ای و سرحال به نظر می‌رسد، چندان اشتباه نکرده‌اید. این تراکتور اخیرا تمامی مراحل ترمیم و بازسازی را در کارگاه “ارمیس فورمیلان” گذرانده که یکی از بزرگترین تعمیرکاران تراکتورهای لامبورگینی محسوب می‌شود.

 

این تراکتور قرار است به زودی در یک حراجی به مزایده گذاشته شود. پیش‌بینی می‌شود قیمت پیشنهادی این خودرو بین19 تا 25 هزار دلار باشد.

 

شرکت لامبورگینی تراکتور می سازد

 

منبع: asriran.com

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری