سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

یک ماشین 6 میلیون دلاری که با سنگ های زینتی ساخته شده است نظر مردم را به خود جلب کرد.  یکی از خودروهای فوق لوکس در زمان برگزاری مراسم هفته مد در پاریس، توجه شهروندان را به خود جلب کرد.

 

این خودروی سوپراسپرت پس از مدتی در خیابان و در نزدیکی هتل «پلازا آتنی» پارک شد. یک خودروی طلایی به ارزش 6 میلیون دلار در زمان برگزاری مراسم هفته مد در فرانسه توجه شهروندان را به خود جلب کرد. بر اساس گزارش پایگاه صدای روسیه،‌ سال گذشته خیابان‌های شهرهای مختلف اروپا شاهد ظهور و ویراژ خودروهای لوکس و مزینی بودند که کمتر کسی را بی تفاوت باقی می‌گذاشت.
 

این خودروها با سنگ‌های قیمتی و فلزات گرانبها جلا داده شده و تزئین شده بوده‌اند. به نظر می‌رسد که روند مد اتومبیل‌های فصل گذشته، امسال نیز روی بورس هستند.

 جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

یکی از همین خودروهای فوق لوکس یعنی لامبورگینی اونتادو طلایی در زمان برگزاری مراسم هفته مد در پاریس به چشم خورد. این اتومبیل گرانقیمت چند دور کوتاه در تعدادی از خیابان پاریس زد و توانست به شدت توجه شهروندان و میهمانان این شهر را به خود جلب کند.

 

مردم علاقه‌مند نیز با کمال میل از این طلای متحرک فیلم و عکس گرفتند. این خودروی سوپراسپرت پس از مدتی در خیابان و در نزدیکی هتل «پلازا آتنی» پارک شد. بر اساس محاسبات به عمل ‌‌آمده، صاحب این لامبورگینی دست کم 6 میلیون دلار صرف خودروی خود کرده است. همچنین با نگاهی به شماره پلاک خودرو که سه عدد 6 یعنی 666 است می‌توان دریافت که صاحب آن، یکی از شیوخ شبه جزیره عربستان است.
 

 

 

منبع: فارس

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن سیب زمینی تنوری در فر طرز تهیه تخم مرغ شکم پر مخصوص تزیین میز غذا روش های طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران طرز تهیه ته چین گوشت مجلسی و خوشمزه آموزش درست کردن سالاد اندونزی مجلسی آموزش ساده درست کردن رولت گوشت ترفندهای رستورانی برای خوشمزه و نرم تر شدن جوجه کباب محتویات نوشابه که برای سلامتی مضر است آموزش دسرهای تک نفره برای افطار ماه رمضان آموزش غذای سوپ نخود و مرغ طرز تهیه لواشک خوشمزه هندوانه