الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

خودروی جدید شرکت رنو مجهز به یک پرنده محافظ

خودروی جدید شرکت رنو مجهز به یک پرنده محافظ

خودروی جدید شرکت رنو مجهز به یک پرنده محافظ این شی پرنده با چرخش قسمت عقب سقف خودرو به پرواز درآمده و به یکی از دو حالت اتوماتیک با کمک جی پی اس و دیگری دستی به استفاده از یک تبلت در داخل خودرو کنترل می شود و می تواند فعالیت هایی مانند مسیر یابی ، عکس برداری و تصویربرداری از مناظر اطراف و کنترل وضعیت ترافیکی پیش روی راننده را انجام دهد .

شرکت خودرو سازی فرانسوی رنو ازمدل خودروی آف رود خود به نام Kwid در نمایشگاه خودروی 2014 دهلی نو پرده برداری کرد.

 

چیزی که در مورد این خودروی کراس اور جالب است ، شی پرنده همراه آن است .

به گزارش پایگاه تفریحی سماتک به نقل از designboom ، این مدل با هدف دست یابی این شرکت به بازار هند جایی که خودروهای کراس اور رایج هستند ، طراحی شده است .

 
سیستم آفرود سبکی از رانندگی است که مخصوص شرایط سخت و خارج از جاده میباشد به نحوی که نیازمند خودروهای دو دیفرانسیل و یا خودروهایی با موتورهای مخصوص است.

خودرو کراس اور خودرویی است که از ترکیب بدنه شاسی بلند (اس یو وی) بر روی پلتفرم سواری طراحی شده است.

این شی پرنده با چرخش قسمت عقب سقف خودرو به پرواز درآمده و به یکی از دو حالت اتوماتیک با کمک جی پی اس و دیگری دستی به استفاده از یک تبلت در داخل خودرو کنترل می شود و می تواند فعالیت هایی مانند مسیر یابی ، عکس برداری و تصویربرداری از مناظر اطراف و کنترل وضعیت ترافیکی پیش روی راننده را انجام دهد.

 

این خودرو از یک موتور 1.2 لیتری توربوشارژ و یک سیستم کلاچ دوگانه برای کاهش مصرف سوخت بهره می برد.

سیستم انتقال قدرت از نظر نوع تعویض دنده به دو دسته معمولی و اتوماتیک تقسیم بندی می‎شوند. در انتقال قدرت معمولی ، راننده با فشار دادن پدال کلاچ و با استفاده از دسته دنده ، دنده را تعویض می‎نماید.

در سیستم انتقال قدرت اتوماتیک با استفاده از یک مبدل گشتاور و یک یا چند مجموعه چرخ دنده سیاره‎ای ، همه کارهای تعویض دنده به صورت خودکار انجام می‎گیرد.

 

اما سیستم دیگری بین این دو سامانه وجود دارد که ترکیبی از بهترین ویژگی های این دو است و به سیستم کلاچ دوگانه ، انتقال قدرت شبه اتوماتیک ، دستی بدون کلاچ یا دستی انتقال قدرت اتوماتیک شده معروف است.

طراحی داخلی این خودرو از لانه های پرنده گان الهام گرفته شده و صندلی جلویی آن می تواند سه نفر را به طوری که راننده در وسط قرار گرفته باشد ، در خود جای دهد. جنس این صندلی از مواد الاستومری است.

الاستومر به پلیمری گفته می شود که خاصیت کشسانی (ارتجاعی) داشته باشد ، بدین مفهوم که بعد از تغییر شکل به حالت و شکل اولیه خودش بر می گردد.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری