الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

فروش گران ترین مدل پورشه در نمایندگی های آلمان

فروش گران ترین مدل پورشه در نمایندگی های آلمان

یکی از مدل های برتر و لوکس شرکت پورشه در نمایندگی های آلمان به فروش می رود. پورشه ضمن تلاش برای عرضه مدل‌های بیشتر شاسی بلند به دنبال کاهش آلایندگی مدل‌های خود و افزایش هزینه برای ساخت مدل‌های هیبریدی است که ترکیبی از موتور احتراقی و موتور برقی هستند.

 

شرکت آلمانی پورشه به منظور بالا بردن درآمدش، قصد دارد فروش گران‌ترین مدل خود تاکنون را از اوایل ماه آینده آغاز کند. سود پورشه برای تامین اهداف توسعه جهانی فولکس واگن که شرکت مادر این خودروساز است، کلیدی به شمار می‌رود. سود عملیاتی پورشه در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به دلیل هزینه توسعه کارخانه‌های آلمانی این شرکت در لایپزیگ و زوفن هاسن و همچنین هزینه برای فناوری بهینگی مصرف سوخت، 12 درصد کاهش یافت.

 

مدیر فروش پورشه به رویترز اظهار کرده است: این شرکت به فروش همه 918 خودرو مدل هیبریدی 918 اسپایدر که از قیمت 768 هزار و 26 یورو آغاز می‌شود، نزدیک شده است. بر اساس این گزارش، تنها تعداد اندکی از مدل هیبریدی که قیمت آن در آلمان با توجه به تجهیزات سفارشی می‌تواند تا 947 هزار و 716 یورو افزایش پیدا کند، همچنان موجود است.
 

تولید 918 اسپایدر که در نمایشگاه خودروی 2013 فرانکفورت رونمایی شد به 918 دستگاه محدود شده تا انحصاری بودن این خودرو و برند پورشه را نشان دهد. پورشه پیش بینی کرده است با استفاده از فروش خودروی اسپورت جدید ماکان که در آوریل گذشته عرضه شد، فروش این شرکت از 162 هزار دستگاه در سال 2013 به بیش از 200 هزار دستگاه در سال آینده افزایش خواهد یافت.
 

پورشه ضمن تلاش برای عرضه مدل‌های بیشتر شاسی بلند به دنبال کاهش آلایندگی مدل‌های خود و افزایش هزینه برای ساخت مدل‌های هیبریدی است که ترکیبی از موتور احتراقی و موتور برقی هستند. مدل هیبریدی شاسی بلند پرفروش کاین که ماه گذشته در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شد، ممکن است 10 درصد از کل فروش این مدل را تشکیل دهد. میزان فروش پورشه در اکتبر با 18 درصد افزایش به 15 هزار و 820 دستگاه رسید و فروش 10 ماهه این شرکت را با 14 درصد افزایش، به 151 هزار و 462 دستگاه رساند.

 

 

منبع: ایسنا

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری