سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عرضه خودروهای جدید 2016 در بازار ایران

عرضه خودروهای جدید 2016 در بازار ایران

عرضه خودروهای جدید 2016 در بازار ایران در روزهای آینده انجام خواهد شد. خودروسازان جهان معمولا چند ماه مانده به سال جدید میلادی ماشین های جدید خود را با مدل سال بعد به بازارهای جهانی عرضه می کنند.

 

خودروسازان جهانی به طور معمول چند ماه پیش از آغاز سال جدید میلادی محصولات خود را با مدل سال جدید عرضه می‌کنند.در سال جاری میلادی نیز (2015) این اتفاق افتاده و از چندی پیش خودروهای مدل 2016 وارد بازارهای جهانی شده است.در این شرایط یک کارشناس بازار خودروهای وارداتی از عرضه این محصولات در ایران در یک ماه آینده خبر می‌دهد.

 

پورحسنی می‌گوید: از حدود یک ماه پیش خودروهای مدل 2016 در کشورهای همسایه مانند امارات عرضه شده است.وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود ظرف یک ماه‌ آینده خودروهای مدل 2016 وارد بازار ایران شود، خاطرنشان می‌کند: قیمت خودروهای مدل 2016 در ایران بستگی به شرایط بازار در آن زمان خواهد داشت.

 

این کارشناس بازار خودروهای وارداتی ادامه می‌دهد: اگر در زمان عرضه خودروهای جدید وضعیت بازار خودرو مانند وضعیت فعلی باشد، احتمالا خودروهای مدل 2016 با قیمت فعلی خودروهای مدل 2015 عرضه شده و قیمت خودروهای مدل 2015 کاهش خواهد یافت.

 

وی خاطرنشان می‌کند: اما اگر در زمان عرضه خودروهای مدل 2016، میزان خرید و فروش در بازار خودرو بیشتر از میزان فعلی باشد خودروهای مدل 2016 با قیمتی بیشتر از قیمتهای فعلی خودروهای مدل 2015 عرضه خواهند شد.

 

منبع: ایسنا

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

سالاد اسپایسی مرغ غذایی خوشمزه و راحت آموزش درست کردن قطاب پنیری ویژه عید خواص چای کامبوجا نوشیدنی گازدار چینی ها طرز تهیه پاستیل خوشمزه و خانگی خرما و فواید بسیار خوب آن در روز آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق طرز تهیه بیسکویت بادام زمینی برای دانش آموزان طرز تهیه شربت اسطوخودوس در خانه چگونه یک مایه لازانیا و ماکارونی خوشمزه درست کنیم؟ آموزش درست کردن حلوا شیر میوه هایی شگفت انگیز با طعم های عجیب و غریب + تصاویر