الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

مرد بیسواد هندی ماشینی با سوخت آب تولید کرد + تصاویر

مرد بیسواد هندی ماشینی با سوخت آب تولید کرد + تصاویر

این مرد بیسواد اهل کشور هند است که به تازگی توانسته است ماشین پاک با سوخت آب و کربید اختراع و تولید کند. به گزارش سماتک این خودرو نیازی به بنزین ندارد و تنها با 2 لیتر آب به حرکت در می آید.

مرد بیسواد هندی ماشینی با سوخت آب تولید کرد + تصاویرمرد مکانيکی که 15 سال به این شغل مشغول بوده بتازگی  خودرويي اختراع کرد که با کمتر از 2 ليتر آب کار مي‌کند ! این مرد که محمد مرکاني 44 ساله است خودرويي ساخت که با تغيير موتور 800 cc موفق به اين کار شده است. به نقل از سماتک او براي اين کار 5 سال وقت صرف کرد و معتقد است اين کار موفقيت علمي بزرگي محسوب مي‌شود.سوخت اين خودرويي که يا محيط زيست سازگار است با آب و کربيد ساخته شده‌است.

 

ارزان بودن سوخت مورد نیاز این خودرو توجه بسیاری را برانگیخته است ! شایان ذکر است به گزارش پارسناز  يک ليتر ترکيب سوخت اين محصول قيمتی  حدود 2 پني دارد و اين موضوع باعث شده نسبت به سوخت سنتي مقرون به صرفه‌تر باشد. آقای مرکانی اهل پرادش مي‌گويد: ماشين با گاز استيلن کار مي‌کند که از واکنش شيميايي کلسيم کربيد و آب حاصل مي‌شود.

 

این مرد مخترع اگرچه 15 سال مکانيک بوده ولي هيچ وقت به مدرسه نرفت و سواد خواندن و نوشتن ندارد به همين دليل اين اختراع از اهميت زيادي برخوردار است و او را به يک فرد بسيار مشهور تبديل کرده است.

مرد بیسواد هندی ماشینی با سوخت آب تولید کرد + تصاویر

شایان ذکر است محمد اختراعش را به ثبت رسانده و باعث شده کشورهای زیادی به او پیشنهاد تولید انبوه بدهند. ثبت این اختراع به صرفه سبب شده اين موضوع مورد استقبال کشورهاي مختلف قرار گیرد. او از طرف شرکت‌هاي ماشين‌سازي چيني دعوت به کار شده‌است تا طرح خودرو آبي اش را با چيني‌ها در مقياس انبوه عملي کند.

 

مطالب مرتبط:

 

گران ترین ماشین جهان “ناتالیا” نام دارد + تصاویر

 

این زن با موهایش ماشین را جابجا می کند + تصاویر

 

ماشین های پرنده به زودی وارد شهرها می شوند

 

ماشین عجیب و جالب با بدنه شفاف + عکس

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری