الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

خواهش فردوسی پور از پلیس راهور

مجموعه : اخبار گوناگون
خواهش فردوسی پور از پلیس راهور

خواهش فردوسی پور از پلیس راهور

عادل فردوسی پور به دلیل ترافیک سنگین چند ساعت در راه ماند چون می خواست به سریع تر به ورزشگاه آزادی برسد او همه را در برنامه خود تشویق می کرد که به بازی ایران و چین در باشگاه آزادی بیایند و تیم ملی ایران را مورد تشویق خود قرار دهند ولی خودش در ترافیک سنگین گیر کرده بود بازی فوتبال بین ایران و چین با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسید فردوسی پور یکی از گزارش گران خوب فوتبال در ایران می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خواهش فردوسی پور از پلیس راهور  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

التماس عادل فردوسی‌پور به پلیس راهور

تصویری از التماس عادل فردوسی پور به پلیس راهور برای انتقال وی به استادیوم آزادی را مشاهده میکنید

 

با رایگان اعلام شدن بلیط بازی ایران و چین جمعیت فراوانی برای دیدن این مسابقه اعزام به ورزشگاه آزادی شدند که باعث ترافیک شدید و عجیب در محورهای منتهی به این استادیوم شد.

 

شلوغی زیاد در راه مشکلات زیادی را برای مسافران در این محور ایجاد کرد و مدتهای طولانی در صف ترافیک ماندند.

 

عادل فردوسی پور که شب بازی ایران و چین در برنامه نود مردم را به شدت تشویق و تحریک کرد که به ورزشگاه بیایند ساعاتی قبل از بازی خودش گرفتار ترافیک حاصل از شلوغی اطراف ورزشگاه شد و با توجه به اینکه سر ساعت مشخصی باید مسابقه را گزارش میداد به پلیس راهور التماس میکرد که او را سریع به ورزشگاه آزادی ببرند.

 

التماس عادل فردوسی‌پور به پلیس

خواهش فردوسی پور از پلیس راهور

فردوسی‌پور در حین گزارش بازی چند بار به حضور جمعیت زیاد پشت درهای ورزشگاه و همچنین ترافیک سنگین اشاره کرد و گفت چند ساعت طول کشید تا خود را به ورزشگاه برساند. در روز مسابقه، ورزشگاه آزادی به‌قدری مملو از جمعیت بود که برخی از تماشاگران از دیوارهای طبقه دوم بالا رفته و به تماشای بازی نشستند.

 

تیم ملی فوتبال کشورمان موفق شد چین را با نتیجه یک بر صفر و با تک گل طارمی شکست دهد.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری