سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مار پیتون 6 متری هندی در انگلیس کشف شد + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
مار پیتون 6 متری هندی در انگلیس کشف شد + عکس

مار پیتون 6 متری هندی در انگلیس کشف شد

مار پیتون یکی از خطرناک ترین مارهای جهان است که این مار سمی جثه بسیار عظیم و بزرگی را دارد و به تازگی یکی از بزرگترین مارهای پیتون دنیا در یک کانال آبی در کشور انگلستان کشف شده است.

 

یک مار پیتون 5 و نیم متری توسط یک کایاک سوار در میدلند شرقی دیده شد. این ملاقات کننده یک مار پیتون 5 و نیم متری بود. دیدن این مار بلند برای کایاک سوار، سباستین بیشوپ هیچ خطری ایجاد نمی‌کرد چرا که مار از قبل مرده بود.

مار پیتون 6 متری هندی در انگلیس کشف شد + عکس

سباستین بیشوپ 44 ساله در حال گشت زدن در کایاک خود در کانال گرند یونین بود که این پیتون هندی یزرگ را دید. متخصصان حیوانات عقیده دارند که این مار 5 و نیم متری یا رها شده یوده یا از یک کلکسیون شخصی فرار کرده بود.

 

منبع: yjc.ir

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خورش سنتی آلو گشنیز خواص انواع مختلف کشمش آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه طرز تهیه دسر توت فرنگی به شکل قلب های کوچک طرز تهیه آش دوغ آموزش درست کردن کلم پلو با هویج و کلم بنفش روش تهیه اسموتی پرتقال با لیمو همه چیز درباره آویشن روش درست کردن رست بیف مکزیکی آموزش نان شکلاتی با عطر و بوی عالی آموزش دسرهای تک نفره برای افطار ماه رمضان روش درست کردن و طرز تهیه بستنی بلوبری بازاری