سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

وضع حمل دختر 20 ساله در توالت شرکت مدیر فوتبال

مجموعه : اخبار گوناگون
وضع حمل دختر 20 ساله در توالت شرکت مدیر فوتبال

دختر 20 ساله ای که به طرز مشکوکی باردار شده بود در توالت شرکت یکی از مشهورترین مدیران فوتبال زایمان طبیعی کرد و بچه اش را که یک پسر بود در توالت رها کرد و پا به فرار گذاشت. زنی که گفته می شود 20 سال سن دارد حوالی ظهر روز چهارشنبه هفته گذشته در توالت زنانه شرکت توزیع کالاهای ورزشی دایرکت اسپورت وضع حمل نمود.خانم گفته می شود از قسمتهای شرقی اروپاست.

 

او هنگامی که پسربچه خود را به دنیا اورده محل را ترک نموده است.مامورین اورژانس به محض شنیدن خبر فورا به محل اعزام می شوند.پزشکان وضعیت کودک را در محل دستشویی وخیم گزارش نمودند.اما به کمک پزشکان وضعیت او نرمال گزارش شده است.
 

یکی از مامورین پلیس شهر دربی شیر می گوید ساعت 11.15 دقیقه بود که اورژانس ما را درجریان گذاشت. حال او خطرناک بود اما زنده بود.به گزارش سماتک شرکت دایرکت اسپورت متعلق به رئیس باشگاه نیوکاسل آقای مایک اشلی است.این شرکت یکی از بزرگترین شرکتهایی است که در زمینه توزیع کالاهای ورزشی فعالیت دارد.تا کنون هیچ یک از مسولین این شرکت در خصوص این اتفاق اظهار نظری ننموده اند.

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! آموزش غذای خوشمزه  خاگینه کدو سبز آموزش درست کردن ماهی مخصوص کریسمس روش درست کردن شربت ریواس فوت و فن های پخت انواع لازانیا آموزش سس سالاد با سبزيجات معطر فواید ماست برای سلامتی طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن آموزش درست کردن بادمجان کبابی آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ