الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بمب بزرگ 21 کیلوگرمی در سیستان و بلوچستان کشف شد

مجموعه : اخبار گوناگون
بمب بزرگ 21 کیلوگرمی در سیستان و بلوچستان کشف شد

بمب بزرگ 21 کیلوگرمی در سیستان و بلوچستان کشف شد

بسیاری از خرابکاران همواره در تلاشند تا کشور ایران را ناامن کنند اما به لطف خدا و هوشیاری رهبری و نیروی انتظامی این نوع دسیسه ها در نطفه خفه می شود.

 

باهوشیاری مردم و نیروی انتظامی دسیسه گروهک های تروریستی برای عملیات بمب گذاری در ایران ، در نطفه خفه شد . به گزارش سماتک سردار رحیمی از کشف بمب 21 کیلویی در سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

با هوشیاری مأموران انتظامی و همکاری خوب مردم بمبی 21 کیلویی که در محور مواصلاتی ایرانشهر- سرباز کار گذاشته شده بود، کشف و خنثی شد.

 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح عملیات خنثی‌ سازی بمبی 21 کیلویی گفت: طی دو روز گذشته در پی اخبار به دست آمده و گزارش مردمی مبنی بر کارگزاردن تله انفجاری توسط گروه‌های معاند در محور مواصلاتی ایرانشهر- سرباز، بلافاصله اکیپ‌هایی مجهز و زبده از پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با موادمخدر استان جهت بررسی موضوع وارد عمل شدند.

 

وی افزود: اکیپ‌های عملیاتی پس از چندین ساعت تلاش و عملیات جستجو نقطه به نقطه در این محور، نهایتاً موفق شدند جعبه‌ای سبز رنگ را به ابعاد 30 در 30 سانتی متر و به وزن تقریبی 21 کیلوگرم که حاوی مواد منفجره و در کنار تخته سنگی نزدیک این محور کار گذاشته شده بود، کشف کنند.

 

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با کشف این بسته بمب، بلافاصله تیم‌های عملیاتی و چک خنثی جهت پوشش و تأمین امنیت از ایرانشهر به محل اعزام شدند و با هماهنگی قرارگاه شهید معمار سپاه پاسداران و با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی بمب خنثی شد.

 

رحیمی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم غیور استان با پلیس خاطر نشان کرد: این عملیات با هوشیاری پلیس و همکاری خوب مردم در پایان بدون هیچ مورد خاصی به پایان رسید.

 

مطالب مرتبط:

 

عروسک های بمب گذاری شده داعش برای روز اربعین + تصاویر

 

روسیه چاه های نفت داعش را بمباران کرد

 

بمب خودران داعش با 8 تن وزن + تصاویر

 

بمب گذاری و حشتناک در پایتخت مصر (عکس 18+)

 

اجساد تکه تکه شده در بمب گذاری حسینیه کربلا 18+

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری