سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کارمندی که 25 سال مرخصی گرفت

مجموعه : اخبار گوناگون
کارمندی که 25 سال مرخصی گرفت

این کارمند در سال 1989 به دلیل بیماری از اداره اش یک روز مرخصی گرفت و این مرخصی یک روزه وی را ترغیب به گرفت مرخصی تا 25 سال کرد. «آ کی ورما» مردی است که در سال 1989 به خاطر بیماری یک روز به محل کارش نرفت و از همان روز تصمیم گرفت دیگر به اداره برنگردد. او همیشه به دنبال راهی بود تا مرخصی و طول درمانش را افزایش دهد. 

 

آ کی ورما ، کارمند شهرداری در هندوستان پس از 25 سال به خاطر بی‌مسئولیتی و غیب در محل کار بالاخره اخراج شد. این مرد از سال 1989 دیگر در محل کارش دیده نشد ولی همچنان حقوق و مزایای خود را دریافت می‌کرد.

 

در سال 1991 کار بر روی پرونده اخراج وی از شهرداری آغاز شد ولی به خاطر قانون‌های بیهوده و مسخره این کار عقب افتاد و در سال 2006 دوباره پرونده وی باز شد اما در نهایت به امضای شهردار کل وی ماه گذشته رسماً اخراج شد.

 

آمار نشان می‌دهد که هندی‌ها سابقه خرابی در این عرصه دارند و به طور معمول همیشه دیر به محل کار می‌روند و غیبت‌های طولانی مدت دارند. سال گذشته نیز یک معلم که 23 سال کلاس‌های درس را پیچانده بود اخراج شد!

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی غذاهای سنتی و پر انرژی برای ماه رمضان طرز تهیه سالاد رژیمی سيب درختی فواید و خواص گیلاس طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی بهترین خواص طبیعی عسل آموزش درست کردن پنكيک كدو حلوايی آموزش درست کردن شیک نوتلا خواص تخم هندوانه آموزش طرز پخت مرغ شکم پر آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل خواص ادویه کاری و فواید آن برای بدن