سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی اش از پدرش شکایت کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی اش از پدرش شکایت کرد

مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی از پدرش شکایت کرد. این پسر که در رسانه های چینی به او “فرزند ناخلف” یا “مرد کوچولو”  گفته می شود از والدینش شکایت کرده است و قصد دارد پای مادر و پدرش را به دادگاه باز کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، همه ما در دوران کودکی از والدین‌مان حداقل یکبار پول تو جیبی گرفته ایم. بسیاری از کودکان و نوجوانان به همین پول تو جیبی راضی هستند و زندگی می کنند اما این پول تنها تا سن خاصی پرداخت می شود.

“Kuang Zhengxuan” پسر 29 ساله چینی است که هنوز از والدینش پول تو جیبی می خواهد. والدین او پس از چندسال حمایت حالا تصمیم گرفته اند تا به وی پول تو جیبی ندهند و این باعث خشم فرزندشان شده است.

این پسر که در رسانه های چینی به او “فرزند ناخلف” یا “مرد کوچولو”  گفته می شود از والدینش شکایت کرده است و قصد دارد پای مادر و پدرش را به دادگاه باز کند. او قصد دارد تا از این راه دوباره پول تو جیبی اش را سر وقت دریافت کند.

او در سن 25 سالگی چند ماهی را کار کرده است اما از آنجایی که به زندگی در خانه عادت کرده بود نتوانست در شغلش دوام بیاورد و اخراجش کردند. او در خانه والدینش زندگی می کند و به نوعی تن پرورترین انسان زمین شده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن کباب سنتی ایرانی دستور پخت کلوچه شیرمال طرز تهیه یک کوکوی خوشمزه و مقوی برای وعده صبحانه ماکارونی متنوع با طعم چیزبرگر روش تهیه شیرینی خانگی اتریشی طرز درست کردن و روش تهیه زیتون پرورده طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک آموزش درست کردن شیرینی نان خامه ای (نارنجک) طرز تهیه گوشت و لوبیا غذای لذیذ و مخصوص اصفهانی ها طرز تهیه لازانیا در فر + نکاتی برای خوشمزه تر شدن لازانیا طرز تهیه خیارشور خوشمزه در مدت 3 روز آموزش رب گوجه فرنگی خانگی