الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی اش از پدرش شکایت کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی اش از پدرش شکایت کرد

مرد 29 ساله ای که به خاطر قطع پول تو جیبی از پدرش شکایت کرد. این پسر که در رسانه های چینی به او “فرزند ناخلف” یا “مرد کوچولو”  گفته می شود از والدینش شکایت کرده است و قصد دارد پای مادر و پدرش را به دادگاه باز کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، همه ما در دوران کودکی از والدین‌مان حداقل یکبار پول تو جیبی گرفته ایم. بسیاری از کودکان و نوجوانان به همین پول تو جیبی راضی هستند و زندگی می کنند اما این پول تنها تا سن خاصی پرداخت می شود.

“Kuang Zhengxuan” پسر 29 ساله چینی است که هنوز از والدینش پول تو جیبی می خواهد. والدین او پس از چندسال حمایت حالا تصمیم گرفته اند تا به وی پول تو جیبی ندهند و این باعث خشم فرزندشان شده است.

این پسر که در رسانه های چینی به او “فرزند ناخلف” یا “مرد کوچولو”  گفته می شود از والدینش شکایت کرده است و قصد دارد پای مادر و پدرش را به دادگاه باز کند. او قصد دارد تا از این راه دوباره پول تو جیبی اش را سر وقت دریافت کند.

او در سن 25 سالگی چند ماهی را کار کرده است اما از آنجایی که به زندگی در خانه عادت کرده بود نتوانست در شغلش دوام بیاورد و اخراجش کردند. او در خانه والدینش زندگی می کند و به نوعی تن پرورترین انسان زمین شده است.

 

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری