سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زن 31 ساله ای که از 6 سالگی به وی تجاوز می شد

مجموعه : اخبار گوناگون
زن 31 ساله ای که از 6 سالگی به وی تجاوز می شد

این زن اکنون 31 سال سن دارد و به گفته خودش از سن 6 سالگی به دلیل خوشگلی زیاد مورد تجاوز جنسی قرار می گرفته است. همسر وی “سیمون دانکزانک” از سال 2010 مبارزات جدی خود علیه کودک آزاری و عاملان آن را آغاز کرده است.

 

“کارن دنزاک” همسر یکی از مشاوران پارلمان لندن از خاطرات کودکی‌ اش مبنی بر تعرض جنسی ‌اش در سن 6 سالگی‌ اش گفت. بنابر گزارش سماتک “کارن” همسر “سیمون” بارها و بارها توسط یکی از اقوام نزدیک خود در حالی که تنها یک دختر بچه 6 ساله بود مورد تعرض جنسی قرار گرفت.

 

“کارن” که اکنون یک مادر 31 ساله و صاحب دو فرزند است در گفتگوی خود با این خبرگزاری گفته است: همیشه مورد توجه خاص اقوام و دوستان خانوادگی‌ام به دلیل خوش صحبتی و زیبایی در ایام کودکی ‌‌ام بودم و ناخواسته و نادانسته مورد توجه فردی قرار گرفته بودم که از دوستان خانوادگی پدرم به حساب می‌آید.

 

گفتنی است، به خواسته ویف نام مردی که او را در سن 6 سالگی بارها و بارها به بهانه بازی‌های کودکانه مورد تعرض جنسی قرار می‌داد فاش نشده است. وی در ادامه گفت: حتی زمانی که حضور وی در خانه ما بیشتر شد لحظات ترس و وحشت را برای من به وجود می‌آورد.

 

امیدوارم آنچه در کودکی‌ام برای من اتفاق افتاده برای هیچ دختر بچه دیگری رخ ندهد چرا که این ارتباط تنها کابوسی ترسناک در ذهن من ترسیم کرده و فراموش نشدنی است.

 

بعد از هر ارتباط من به شدت احساس گناه می‌کردم که همین موضوع موجب شد تا چند بار دست به خودکشی بزنم که هر بار با حضور مادرم از مرگ حتمی نجات یافتم و پس از این حوادث توسط خانواده‌ام برای درمان افسردگی ام تحت درمان قرار گرفتم.

زن 31 ساله ای که از 6 سالگی به وی تجاوز می شد

اکنون به خوبی می‌دانم ترس بی‌ مورد و پنهان کردن آن به منظور حفظ آبرو از خانواده‌ام بزرگترین اشتباه زندگی من بود. اکنون با احساس امنیت بیشتر و با حضور همسرم توانستم آنچه در کودکی رخ داده را تا حدودی فراموش کنم و با تجربه تلخی که به قیمت از دست رفتن دوران کودکی‌ام تمام شد برای تربیت درست فرزندانم تلاش می کنم. همسر وی “سیمون دانکزانک” از سال 2010 مبارزات جدی خود علیه کودک آزاری و عاملان آن را آغاز کرده است.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی مهم برای پختن کیک طرز تهیه اسموتی زغال اخته و ماست وانیلی آموزش درست کردن سالاد با لوبیا چشم بلبلی طرز تهیه سبزی پلو ماهی اراکی مخصوص عید نوروز آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ طرز تهیه پیاز شکم پر برای افراد تحت رژیم غذایی روش های طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی آموزش تارت نارنگی با طعم فوق العاده خواص انواع مختلف تخمه برای بدن نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم طرز درست کردن اسپاگتی با رول بادمجان