سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جابجایی مرد 380 کیلویی با تریلی + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
جابجایی مرد 380 کیلویی با تریلی + تصاویر

این مرد با 380 کیلوگرم وزن خالص قادر به حرکت کردن و سوار شدن در خودرو نمی باشد و پرستاران این مرد برای جابجایی وی از تریلی استفاده می کنند. مارتن در مصاحبه با این روزنامه انگلیسی گفته است: من زمانی که شانزده سال سن داشتم مادرم را از دست دادم و فوت وی باعث شد که من با استرس و نگرانی شروع به خوردن هر غذایی بکنم و پس از آن وزنم به شدت افزایش پیدا کرد.

جابجایی مرد 380 کیلویی با تریلی + تصاویر

روزنامه دیلی میل لقب چاق ترین مرد جهان را به یک شهروند انگلیسی اعطا کرد.به گزارش سماتک این روزنامه در ادامه گزارش خود می نویسد: کیت مارتن 380  کیلوگرم وزن دارد و حدود 10 سال است که خانه خود را ترک نکرده است. به گزارش سماتک مارتن که 42 سال دارد، قادر به تحرک نیست و با کمک یک تیم 8 نفره از افرادی که مسئول حرکت دادن وی هستند، جابجا می شود. بنا به این گزارش، 18 نفر اعم از پرستار، خدمه های آمبولانس، پزشک و… از وی مراقبت می کنند.

جابجایی مرد 380 کیلویی با تریلی + تصاویر

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

بهترین دسر برای فصل گرم تابستان طرز تهیه کیک شکلات تلخ حاوی کره بادام زمینی و خامه طرز تهیه بیسکویت بادام زمینی برای دانش آموزان اسموتی موز و کره بادام زمینی برای لاغر شدن آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی روش درست کردن و طبخ استیک سوخاری آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو آموزش درست کردن کرم فندق آموزش ساده درست کردن کمج کباب