سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زنی که 5 سال با جسد مادرش زندگی می کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
زنی که 5 سال با جسد مادرش زندگی می کرد

یک زن روانی مدت 5 سال جسد مادرش را درخانه نگهداری می کرد و از کنار او بودن لذت می برد. جسد مومیایی شده مادر این زن آلمانی هفته گذشته از خانه وی کشف شد. پس از کشف جسد در خانه این زن 55 ساله در جنوب مونیخ، وی در یک بیمارستان روانی بستری شد.

 

یک فعال اجتماعی هفته گذشته سعی می کرد با مادر این زن ملاقات کند ولی وی از ورود او به خانه جلوگیری کرده بود. این فعال سپس ماجرا را به پلیس اطلاع داده و پلیس از آتش نشانی خواست در این خانه را باز کند. پلیس اعلام کرد: ساکنان آپارتمان این زن در گذشته استشمام یک “بوی عجیب” را گزارش داده و به مدیر ساختمان گفته بودند که مدتی است پیرزن را ندیده اند.

 

پلیس پس از بازجویی از دختر پیرزن و بررسی جسد به این نتیجه رسید که پیرزن در مارس 2009 در سن 77 سالگی به مرگ طبیعی مرده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن اسموتی آناناس نوشیدنی رژیمی ویتامین ها و فواید هویج برای بدن طرز تهیه خورشت داوود پاشا آموزش درست کردن قره قروت خانگی پروتئین موجود در سبزیجات چقدر است؟ آناناس معجزه ای برای کاهش وزن و لاغری سریع طرز درست کردن کوفته کباب خواص موز قرمز برای بدن انسان آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن حلوای عربی با شیر و کاکائو آموزش درست کردن انار پلو ویژه شب چله طرز تهیه شیرینی آردی ریز با دو رنگ زرد و سفید